konto
III Liceum im. św. Jana Kantego

Ocena: 3.1

Oceń Placowkę

III Liceum im. św. Jana Kantego Poznań

III Liceum im. św. Jana Kantego

Rodzaj:liceum / publiczna

Strona:Przejdź na stronę szkoły

e-mail:sekretariat@lo3.edu.pl

Tel.:(61) 852-46-50

Adres:ul. Strzelecka 10, 61-845 Poznań

Języki: język angielski język francuski język hiszpański język niemiecki

III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego to szkoła o ponad 93-letniej chlubnej tradycji kształcenia i wychowania, położona w centrum Poznania, znana z licznych osiągnięć w dziedzinie przedmiotów ścisłych, przyrodniczych, jak i humanistycznych. Na rok szkolny 2014/15 prowadzimy nabór do sześciu oddziałów. III LO posiada rozbudowaną, nowoczesną bazę informatyczną składającą się z profesjonalnych klasopracowni ze stanowiskiem komputerowym dla każdego ucznia, a także multimedialne centrum komputerowe. Ponadto zajęcia edukacyjne są realizowane w pracowniach przedmiotowych, wyposażonych w stosowne pomoce dydaktyczne, m.in. w tablice interaktywne. Ponadto na terenie całej szkoły funkcjonuje rozbudowana sieć LAN, nauczyciele, uczniowie i rodzice korzystają na z dziennika elektronicznego. Lekcje wychowania fizycznego odbywają się w sali gimnastycznej, wiosną i latem na boisku ze sztucznej murawy, a także w siłowni.

Sprawdź jak dojechać z jakdojade.pl

sprawdź

Profile i Punkty III Liceum im. św. Jana Kantego na rok 2021/2022

Matury 2021 - III Liceum im. św. Jana Kantego

Język polski

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Matematyka

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Język angielski

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Osiągnięcia Szkoły

Opinia o III Liceum im. św. Jana Kantego Poznań

3.1 /5 157 oceniających
Dodaj komentarz Dodaj ocenę
avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

R • 2

Uczyłem się tam 8 lat temu. Pracuje tam ksiądz pedofil, całuje dziewczyny itp. Nie zdawałem sobie wtedy sprawy z powagi tej sytuacji. Dyrektorka wiedziała o tym.

0| 3 • odpowiedź • 04 listopada 2021 o 15:01:02 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Gość

Co xd

2| 0 • odpowiedź • 07 listopada 2021 o 18:38:43 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Kuba • 1

Czytam i oczom nie wierzę!!!! Bardzo prosimy, my uczniowie, dla których na co dzień Wy nauczyciele tej szkoły - jesteście niemili, pozbawieni szacunku do nas i wcale nie świetnie uczący - abyście przestali pisać cudne opinie na swój temat podszywając się pod rzekomych uczniów !!! Po prostu zobaczyliście kawałek prawdy o sobie, pani dyrektor przestraszyła się spadku opinii o szkole i zaczęliście wypisywać lukrowane bzdury ! Nawet naszego sposobu wypowiadania nie potraficie skopiować :) a JESLI TO RZECZYWIŚCIE UCZNIOWIE TO PRZEDSTAWCIE SIĘ Z IMIENIA I NAZWISKA - w końcu nie macie nic do stracenia, bo piszecie same pozytywy, więc co najwyżej nauczyciele będą Was nosić na rękach :) chociaż nie liczcie na to, nie w tej szkole - tu ani dobrych ani złych nie noszą - tylko NIEZNOSZĄ. Podajcie swoją klasę to spotkamy się na przerwie i skonfrontujemy opinie... Ta opinia poniżej to jak pięknie napisana rozprawka :) czyżby jakaś Pani polonistka ją pisała :):)Pani Framska - miła!? Pani Framska - pogodna?!? być może dla nauczycieli w pokoju nauczycielskim (stąd sobie pewnie tutaj słodzą nawzajem) Pan od biologii "Jest miły, ciekawie prowadzi lekcje, zachęca do aktywności i zrozumiałe tłumaczy sprawy ktore pozornie wydają się byc trudne" - kuźwa, o kim wy piszecie ?!!!? przecież on nie umie za grosz tłumaczyć, leci z materiałem jak torpeda i nawet nie zapyta czy rozumiemy, jego nauczanie nie ma nic wspólnego z przygotowaniem do matury!! musimy brać korki żeby robić zadania z biolki bo on nie robi z nami nawet maturalnych kart pracy!! jak już chcecie kłamać państwo nauczyciele to róbcie to wiarygodniej!! "Szkoła czysta i ladna a co dopiero w odnowionym budynku za miesiąc albo dwa to już dopiero będzie się dobrze przebywało w takich warunkach" - to już jest chyba manifest pani dyrektor :):):) a kiedy zobaczymy tą nową szkołę, bo miała być już od września...teraz słyszymy że w drugim półroczu, a podejrzewam że w praktyce za rok najwcześniej. Może koszty utrzymania są tańsze w tej beznadziejnej Politechnice, gdzie np. nawet ławek nie starcza dla uczniów albo są takie małe stoliczki jak dla słuchaczy na studiach i zapomnijcie o rozłożeniu książek, ćwiczeń i zeszytów - chyba że jak kelnerzy potraficie trzymać wszystko na rękach. Cud malina ta szkoła! "Wc sa czyste i nie ma kolejek także jest fajnie." - ja pier... to ci dopiero dobry powód do przyjścia do tej szkoły - NO NAPRAWDĘ WARTO, DLA TYCH TOALET WARTO ZNOSIĆ brak szacunku, brak wiedzy i ignoranctwo nauczycieli - także ZAPRASZAM :)

20| 11 • odpowiedź • 05 października 2021 o 15:38:20 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Gość

Serdecznie polecam tę szkołę wbrew niektórym opiniom. To, jak będzie się czuło w tym miejscu zależy szczególnie od klasy i od tego, na kogo się trafi. Ja jestem z mojej naprawdę zadowolona, dobrze się odnalazłam. Jeśli chodzi o nauczycieli, z reguły każdy stara się wykonać swoją pracę jak najlepiej(przynajmniej te osoby, które mnie uczą). Jednak to tylko ludzie, więc również im, jak i nam zdarzają się gorsze dni. Szkoła stara się trzymać poziom, dlatego nie zawsze jest łatwo, ale to zupełnie normalne, nie wszystko przychodzi z łatwością w życiu. Nie chciałabym, żeby niektórzy z was niepotrzebnie się zrażali do tego miejsca, tylko przez niektóre opinie, ponieważ każdy z nas jest inny i może postrzegać pewne sprawy odmiennie. Może akurat wam się tutaj jednak spodoba. Ja bardzo dobrze czuję się w tej szkole i nie żałuję, że ją właśnie wybrałam.

13| 15 • odpowiedź • 23 września 2021 o 05:24:00 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź

Załaduj wszystkie opinie