I Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego

Ocena: 3.12

Oceń Placowkę

I Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego Warszawa

I Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego

Rodzaj: liceum / Szkoła Publiczna

Strona: Przejdź na stronę szkoły

e-mail: jedynka@jedynka.org

Tel.: (22) 839-48-13

Adres: ul. Alojzego Felińskiego 15 , 01-513 Warszawa

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego w Warszawie to szkoła otwarta na potrzeby uczniów, z wieloletnią praktyką współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym. Nie tylko efektywnie uczy, ale także tworzy przyjazną, otwartą i twórczą atmosferę pracy. "Żoliborska Jedynka" jest szkołą z tradycjami, mieści się w, interesującym pod względem architektonicznym, budynku dostosowanym dla osób niepełnosprawnych. Uczniowie uczą się w pracowniach wyposażonych m. in. w tablice interaktywne, np. matematycznych, geograficznych, informatycznych, polonistycznych, chemicznej oraz fizycznej. W naszej szkole znajduje się wielofunkcyjne Centrum Multimedialne z bogatymi zbiorami bibliotecznymi oraz nowoczesna hala sportowa z siłownią i strefą fitness. W szkole uczy się 666 uczniów w 25 oddziałach. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna (88 nauczycieli, w tym 5 specjalistów- pedagodzy, psycholog, logopeda, nauczyciele rewalidacji oraz 7 pedagogów wspomagających w klasach integracyjnych) zapewnia nie tylko ciekawe zajęcia lekcyjne, ale także wszechstronną opiekę pedagogiczną.

Zaproponuj zmianę

Sprawdź jak dojechać z jakdojade.pl

sprawdź

Profile I Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego na rok 2018/2019

Ranking 2017

Matury I Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego

Język polski

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Matematyka

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Język angielski

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Opinia o I Liceum z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego

3.12 /5 -26 oceniających

przyznane przez 11 osób

przyznane przez 0 osób

przyznane przez 2 osób

przyznane przez 1 osób

przyznane przez 12 osób

avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinię akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl
avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

alicja • 1

Wybranie tej szkoły to jedna z gorszych decyzji w życiu. Nie polecam.

0| 0 • odpowiedź • 27 maja 2018 o 23:35:09

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Uczeń

W limanie rozpoczął się proces gnilny. Omijać szerokim łukiem.

4| 0 • odpowiedź • 27 maja 2018 o 14:30:29

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Jacek • 1

Proszę wystrzegać się nauczyciela matematyki p. Tomasza Fatygi. Nie potrafi przekazać wiedzy uczniom. Robi wszystko żeby utrudnić im życie, a nic żeby nauczyć do matury. Na sprawdzianach są zadania, których nigdy nie było na maturze.

6| 0 • odpowiedź • 26 maja 2018 o 09:08:33

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Jacek

Dodam jeszcze, że pani od polskiego (nie pamiętam nazwiska) absolutnie nie realizuje programu, nie przerobiła dotąd ani jednej lektury. Skargi u władcy szkoły, wielmożnego pana dyrektora są bezskuteczne. Pan dyrektor stoi murem za miernotami, a pozbywa się ze szkoły wartościowych pedagogów.

6| 0 • odpowiedź • 26 maja 2018 o 09:34:36

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Krzysiek • 1

Identyfikatory na wejście i wyjście, i to że trzeba je nosić żeby było widać kim jesteś, które sprawiają że czujesz się jak w więzieniu to tylko jedna z wielu wad szkoły. Tydzień "maturek" w pierwszej klasie z wszystkich przedmiotów (mimo ze za rok większości nie będziesz mieć) i oceny z nich wagi 4. Maturka z przedmiotów przyrodniczych oprócz biologi z każdego przedmiotu dużo obliczę - 10 minut przed przychodzi pani ze dyrektor powiedział ze nie można kalkulatorów (przykładowo liczenie plonów na geografii wygląda mniej więcej 316165000:3296000 nie mówiąc o obliczeniach z fizyki i to wszystko w pamięci lub pod kreską). Nikt nie wie po co aż to kodowanie prac, ze nauczyciele dostawali nie wiedzieli czyje prace, bo to poskutkowało tym ze prace pogubili, nie mieli wyników a termin zapisów na poprawę mijał i uczniowie nie mieli pojęcia czy się zapisać czy nie. Co do "demokracji" w limanie jej nie ma, maturki były beznadziejnie zorganizowane i beznadziejnie poszły, były petycje, spotkania, cala szkoła się zaangażowała, walczyliśmy o niższą wagę nie bo niezgodne z statutem, walczyliśmy o zaliczenie od 30% jak na maturze tez nie zgodne z statutem, w którym jest napisane ze w tygodniu mogą być tylko 3 sprawdziany a pisaliśmy 5 dni, ale statut obowiązuje tylko gdy jest to wygodne dyrekcji, nie mówiąc o tym ze starano się o to żeby nauczyciele po prostu wpisali procentowy wynik do dziennika zamiast ocen, ale no na to już całkiem nie było co liczyć mimo ze z diagnostycznymi z polskiego i matematyki na początku roku tak zrobili. Kolejnym przykładem "demokracji" jest próba zmiany nauczyciela, na którego narzeka każda klasa którą uczy, nudne lekcje, przeciągane, niewymagający, nie przykłada się wcale i bardzo w tyle z materiałem są jego uczniowie, kończy się to oczywiście zwaleniem winny na uczniów lub dołożeniem dodatkowych godzin bo nauczyciel się nie wyrabia, a próba przedstawiania sensownego argumentu dyrektorowi kończy się nie dopuszczeniem do głosu, zmianą tematu lub zakończeniem rozmowy. Jest to opinia zarówno uczniów i nauczycieli, ale nauczyciele w większości nic nie mówią jedynie po kontach uczniom, a uczniowie w szkole głosu w ogóle nie mają. Jak ktoś ma więcej nieusprawiedliwionych godzin np. jeden tydzień albo chociażby 50 parę procent obecności z jednego przedmiotu idzie na rozmowę do dyrektora, po pierwszym semestrze osoby z nieobecnościami nieusprawiedliwionymi powyżej iluś tam szli na rozmowę i musieli pisać deklaracje ze w drugim semestrze nie będą mieli żadnej godziny nieusprawiedliwionej, zachowanie nieodpowiednie jest powyżej 15 godzin nieusprawiedliwionych (2 dni nie usprawiedliwione są równoważne z paleniem, wulgaryzmami i ogólnym nieprzestrzeganiem statutu).

8| 0 • odpowiedź • 25 maja 2018 o 22:34:52

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Staś • 1

Ogółem ta szkoła to totalne dno, a dyrektor to dno jeszcze większe, powoli wyniszcza resztki tego co pozostało po szkole i jej dawnym klimacie tworząc swój wymarzony świat w którym to on jest jedyną liczącą się osobą, a wszystko musi być mu podporządkowane. Nauczyciele nie wnoszą niczego oraz niczego nie uczą, a Ci którzy starają się dać uczniom jakiekolwiek wartości zostają usuwani ze szkoły ponieważ jako jedyni w gronie pedagogicznym mają resztki rozumu i sprzeciwiają się destrukcyjnym działaniom dyrektora.

13| 0 • odpowiedź • 25 maja 2018 o 00:21:31

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

michał • 1

Zdecydowanie nie polecam. To co się dzieje w tej szkole jest nie do przyjęcia. Panuje tu totalitaryzm, pewnie od nowego roku powstaną obozy pracy dla uczniów.

11| 0 • odpowiedź • 25 maja 2018 o 00:06:34

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Uczeń

Komentarz usunięty z powodu naruszenia regulaminu.

3| 0 • odpowiedź • 24 maja 2018 o 23:21:20

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Andrzej W. • 1

Dyrektor postanowił kilka tygodni przed zakończeniem roku szkolnego zrobić "małe maturki" (jak i kazał nauczycielom zrobić je bardzo trudne), z których wyniki otrzymaliśmy 5 tygodni przed zakończeniem roku a ich waga jest równa 4, po otrzymaniu wyników większości osób oceny z przedmiotów spadły o jeden w dół. Nauczyciele uważają dyrektora za Pana Władcę, a Ci którzy jakkolwiek się mu sprzeciwiają (mimo to, że są oni dobrzy) zostają zwolnieni ze szkoły. Dyrektor także nie szanuje zdania innych orsz uważa swoje poglądy za jedyne słuszne, nie dopuszcza do wiadomości faktu, że mógł popełnić jakikolwiek błąd. Szkoła jest jak więzienie przez zmuszanie uczniów do noszenia identyfikatorów które umożliwiają wyejscie oraz wyjście ze szkoły (bez identyfikatora jeśli ktoś kto go posiada nie otworzy Ci drzwi nie masz możliwości wyjścia oraz wejścia na teren szkoły) jak i nauczyciele krzyczą oraz grożą uczniom którzy ich nie posiadają Dyrektor nie zwraca uwagi na żadne z petycji uczniów gdyż uważa swoje zdanie za jedyne słuszne przez co mimo wielu skarg na różnych nauczycieli nie są oni zmieniani czy wydalani ze szkoły ponieważ Pan dyrektor uważa, że złe oceny, niski poziok czy opóźnienie w programie jest wyłącznie winą uczniów, nie nauczycieli Uważam, że ta szkoła nie wprowadza żadnych wartości, niczego nie uczy oraz przez rok nie nauczyła mnie zupełnie niczego, wręcz obawiam się, że mój poziom spadł W skrócie nowa dyrekcja ukradła cały urok jaki Liceum Limanowskiego kiedykolwiek posiadało, szkoła została zgubiona i pozostawiona bez żadnych wartości Naprawdę z przykrością nie polecam i jeśli masz opinię ludzi z rocznika '99 to już przeszłość, szkoła stała się więzieniem nie pozwalającym nam wyrazić siebie w żaden sposób starając się stworzyć nas jednynie pustą, bezwartościową masą osób niemyślących a jedynie podporządkujących się władzy Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz z całego sercs odradzam to liceum

12| 1 • odpowiedź • 24 maja 2018 o 23:09:31

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Uczeń

całkowicie zgadzam się. Kiedy widze znak "składanie podań o przyjęcie do szkoły" to robi mi sie żal osób próbujących dostać się do tej, niestety jeszcze mojej, szkoły.

8| 0 • odpowiedź • 24 maja 2018 o 23:24:00

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

aleksander • 1

Nie polecam szkoły nikomu.Nie miła atmosfera, jak trafisz na dobrego nauczyciela to masz szczęście niestety tacy należą do mniejszości, ja trafiłem na paru wyjątkowo słabych i skargi rodzicow i uczniów nie zmieniły nic tylko dyrektor raz przyszedł na lekcje ale nic to nie dało. Wiele moich znajomych planuje się przenieść włączając mnie.

8| 0 • odpowiedź • 22 maja 2018 o 22:19:22

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Zośka i olo

To fajna szkoła...trochę skostniała..do momentu kiedy w jej progi nie wejdzie profesor od polskiego...wita sie ze wszystkim . Zawsze uśmiechnięty! Mieliśmy zastępstwa..cudowne wykłady..jakaż wiedza..zrobił z nami więcej niż my przez 3 tygodnie..a opowiść o Edith Piaf genialna...Klasa GO pokochała...liczymy na pigułkę maturalną..

3| 8 • odpowiedź • 03 kwietnia 2018 o 22:08:09

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Krzych • 5

Jest spoko. Trochę cisną do nauki ale da się wytrzymać jak ktoś się chce uczyć. Poza tym normalni ludzie.

3| 5 • odpowiedź • 04 marca 2018 o 11:13:50

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Alek • 4

Największym minusem tej szkoły są za długie przerwy. Jedna trwa 20 minut, a druga aż 30!!!! Koszmar. 30 minutowa przerwa, to przerwa dla garstki pierwszaków na spotkania z tutorami. A reszta szkoły cierpi.

10| 0 • odpowiedź • 02 marca 2018 o 17:15:10

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Uczeń • 1

Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. - George Orwell, 1984. W szkole króluje fałsz. Problemów nie da się rozwiązywać, są one zamiatane pod dywan. Dyrektor szkoły jest jak orwellowski Napoleon a nauczyciele zachowują się jak Squealer! Wiwat dwójmyślenie! W szkole ktoś kto ma inne zdanie od dyrektora (i w związku z tym i nauczycieli) jest zwalczany. Na szczęście, nie muszę tu wymyślać więcej, lepiej wlepię piosenkę: Raz państewko mi się przyśniło otoczone górami wkoło, co od innych tym się różniło, że w nim strasznie było wesoło. Żarty brzmiały na każdym kroku, żartowali duzi i mali, ludzie całkiem nie mieli boków, bo ze śmiechu je pozrywali. Aż szef państwa rzekł do ministrów, co tych żartów słuchali bladzi: "Szkodliwemu temu zjawisku jakoś, wiecie, trzeba zaradzić". Do państewka tego stolicy, co leżała nad krętą rzeczką, sprowadzono więc zza granicy Objazdowe Smutne Miasteczko. Karuzela się nie kręciła, a mechanik na pryszcze chory ludziom w uszy wciskał na siłę swój jedynie słuszny życiorys. Dostrzec można było tam bubka w oprychówie i ocieplaczu, co zachwalał widzom przeróbkę beczki śmiechu na beczkę płaczu. Śmiech istotnie przygasł w narodzie, a radosna ministrów rada zakrzyknęła: "Oto nam chodzi! Ta koncepcja nam odpowiada!" A widz pewien pod płaczu beczką do sąsiada szepnął: "Sąsiedzie, to jest tylko smutne miasteczko, ono sobie kiedyś pojedzie..." Lecz znał widać życie za mało albo patrzył na świat za prosto, bo miasteczko nie pojechało, lecz zostało i się rozrosło! Rozpaczliwi nieudacznicy i cynicy o wrednych pyskach na miasteczka głównej ulicy otwierali swoje stoiska. Starcy wstrętni i niewyżyci i przygłupy z mózgu chlupotem w tym miasteczku, w pełnym zachwycie, zabierali się do roboty. I od stoczni do ciemnych sztolni śpiew chóralny dzień rozpoczynał: "Dalej głupki! Naprzód niezdolni! Przyszła nasza piękna godzina!" I Miasteczko rosło, i rosło, i Miasteczko większe wciąż było, przyjechało zimą, a wiosną kraj calutki sobą pokryło. Aż śmiech całkiem zamarł w narodzie, a radosna ministrów rada powtarzała: "O to nam chodzi! Ta koncepcja nam odpowiada!" A kto zdrowy rozsądek cenił, ten ponury przeżywał dramat, tylko jeden widz się nie zmienił i nie zwątpił, i się nie złamał. I do dzisiaj pod płaczu beczką wciąż powtarza: "Nie, nie, sąsiedzie, to jest tylko smutne miasteczko, ono sobie kiedyś pojedzie..." I nie mylił się facet miły - pierwsze wozy jakby ruszyły?... I niemało już odjechało, ale drugie tyle zostało...

17| 13 • odpowiedź • 22 lutego 2018 o 11:49:16

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Bożena • 3

Odradzam osobom z Zespołem Aspergera, drodzy rodzice, nie wysyłajcie swoich dzieciaków do tej szkoły.Brak podstawowej wiedzy na temat problemów uczniów z ZA. Roszczenia, pretensje do rodziców, do ucznia, klasyczna spychologia, brak chęci pochylenia się nad problemami ucznia, brak dobrej woli, wyobraźni i przede wszystkim wiedzy. Odradzam! Mój syn chodził do tej szkoły dwa lata, do matury nie dotrwał, musieliśmy zmienić szkołę.

8| 3 • odpowiedź • 19 lutego 2018 o 15:54:40

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Bożena

Trzy gwiazdki to moja pomyłka, szkoła dostaje ode mnie jedną.

5| 3 • odpowiedź • 19 lutego 2018 o 15:56:29

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

uczennica • 5

Jestem uczennicą 1 klasy, więc opinie wydaję w oparciu o 5 miesięcy nauki w tej szkole. Poniżej postaram się omówić kwestie, które będą interesować przyszłych rekrutantów. Zacznijmy od dyrektora, który budzi strach i respekt wśród uczniów. Myślę, że inaczej dogada się z nim uczeń, który ma dobra stopnie oraz frekwencję, a inaczej uczeń, który widać, że olewa szkołę. Miałam (wielokrotną) przyjemność rozmawiania z głową naszej szkoły i serio jest mega fajną osobą i nie ma sie czego bać. Przejdźmy dalej, czyli do nauczycieli. Wiadomo, jak w każdej szkole, niektórzy są świetni, a inni po prostu "w porządku". Oczywiście są też Ci których uczniowie najchętniej by zmienili i w sumie lekcje z nimi to mordęga. Możliwe, że ja jestem w czepku urodzona i trafiłam na prawie idealnie dobraną kadrę pedagogiczną. Jedyne na co mogę narzekać to pan od **. I tutaj całkiem poważnie - jeśli ktoś chce rozszerzać ten przedmiot to nie radzę trafić na tego nauczyciela, na którego ja trafiłam w 1 klasie (na całe szczęście muszę tylko zaliczyć podstawę, więc luz). Reszta nauczycieli jest naprawdę cudowna (a na samym czele stoi pani od polskiego, której nazwiska pewnie nie mogę zamieścić ale każdy kto miał z nią styczność od razu ogarnie o kim mówię). W razie problemów ze zrozumieniem danego tematu można umówić się z nauczycielem na dodatkową godzinę lub na przerwę, aby wytłumaczył temat (z mojego doświadczenia - pan od fizyki tłumaczył mi materiał do sprawdzianu na dodatkowej godzinie i poprawiłam 3 na 4 a totalnie nie rozumiem tego przedmiotu). Uczniowie mogą również liczyć na wsparcie psychiczne. Oprócz tego, że mamy cudownych nauczycieli, którzy serio widzą jak coś się dzieje i próbują zagadać oraz oferują pomoc (całkiem serio. kiedys np pani od ** zobaczyła, że bardzo stresuję się kartkówką i zaproponowała rozmowę o tym i podjęcie jakiś działań, aby zminimalizować ten stres), mamy również tutorów. Każdy pierwszoklasista mógł wybrać 1 z 30 nauczycieli, którzy są tutorami. Nie wiem czy to dobry pomysł żebym pisała od jakiego przedmiotu jest mój tutor ale powiem, że spotkania z moją tutorką to jedne z najcenniejszych 30 min w całym tygodniu. Zaufałam jej w 100% i najlepsze jest to, że kompletnie nie wpływa to na jej stosunek do mnie jako do ucznia. Wciąż może mnie spytać na lekcji i wstawić 1 ;-; I ostatni ważny aspekt - uczniowie. W gimnazjum nie miałam znajomych, przyjaciele się odwrócili, z klasą nie miałam żadnego kontaktu oprócz tego koniecznego, gdy była np. praca w grupach. Tutaj poznałam jedne z najlepszych osób w moim życiu. Aha i jeszcze mega fajną rzeczą jest to, że mamy jeden przedmiot wiodący i go rozszerzamy, a drugi wybieramy na przełomie stycznia i lutego w 1 klasie i to jest nasz 2 przedmiot, który rozszerzamy. I najlepsze o czym ja nie miałam pojęcia idąc do tej szkoły - można rozszerzać prawie każdy przedmiot (radzę się tym zainteresować przed wyborem szkoły ;) ) Trzeba pamiętać, że szkoła jest naszym "drugim domem". Tak naprawdę spędzamy tutaj większość swoich młodzieńczych lat. To nasz ostatni etap edukacji obowiązkowej (chociaż nie jestem pewna, czy liceum jest obowiązkowe, no ale wiadomo o co mi chodzi - jednak wiekszosc kontynuuje naukę po gimnazjum). Nie jestem w stanie sobie wyobrazić lepszej szkoły niż ta. Nie mam na co narzekać ( no dobra, narzekam na WERPS'y, ale z drugiej strony jestem bardzo wdzięczna, ponieważ sama oglądam tylko horrory, które średnio będą dobrym źródłem kultury na maturze). Polecam Limana całym serduchem i tym ambitnym i tym mniej (ponieważ da się prześlizgnąć bez jakiegoś większego wysiłku). Dla rozwiania wszelkich wątpliwości - 1. po stylu pewnie ogarniecie ze zaden nauczyciel tego nie pisał xd 2. zaden nauczyciel czy dyrek nie namawiał mnie do zamieszczenia komentarza. jestem w 100% anonimową osóbką

16| 7 • odpowiedź • 28 stycznia 2018 o 01:30:15

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Jacek

Komentarz pisał pewnie sam pan dyrektor zdziwiony nawałem niepochlebnych ocen :) To dwupunktowe zapewnienie mówi samo za siebie. Żałosne! Panie dyrektorze! Czas zmienić pracę!

5| 0 • odpowiedź • 26 maja 2018 o 09:22:08

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Gość • 1

Komentarz usunięty z powodu wulgaryzmów.

2| 1 • odpowiedź • 05 września 2017 o 18:21:22

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Alek

A ja spotkałem tam fajnego nauczyciela..przed którym chylę czoło...niesamowita wiedza, zawsze usmiechniety, witajacy sie z każdym uczniem ,i cudowne wykłady bez notatek,skryptów...to nowy profesor od polskiego...chyba od stycznia tego roku. Jak zazdrościliśmy klasom 3G, 2C...i niezapomniane "pigułki" przed maturą, gdzie na spotkania z Profesorem przychodziło około 60 słuchaczy....

12| 3 • odpowiedź • 03 lipca 2017 o 10:45:45

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Rodzic

Wiem o kim mowa, jedyny normalny człowiek w tej szkole który traktuje uczniów jak ludzi.

1| 1 • odpowiedź • 19 lutego 2018 o 16:42:58

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Jacek

Pewnie pan dyrektor zaraz go zwolni.

4| 0 • odpowiedź • 26 maja 2018 o 09:23:28

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Matrix • 1

Dziwna ta szkoła.Godziny Dyrektorskie? Co to ma być? Jak ktoś nie przyjdzie musi pisać referat na 4 strony.

6| 21 • odpowiedź • 18 czerwca 2017 o 20:46:32

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Baśka

Ktoś się poznał w końcu na ojcu dyrektorze.

8| 21 • odpowiedź • 05 maja 2017 o 15:11:46

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Jacek

Oj tak, facet zniszczy to liceum.

4| 0 • odpowiedź • 26 maja 2018 o 09:24:15

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Karol

Na podstawie czego wystawiłeś/aś ocenę 5 gwiazdek? Każda ocena powinna być za argumentowana i poparta jakimiś przykładami a nie że mi się tak widzi. Jak widać na załączonym obrazku przykład dzieciaka który po prostu został o to poproszony. Gratuluję

6| 13 • odpowiedź • 27 kwietnia 2017 o 22:20:33

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Nauczycielka • 5

Gdyby uczniowie wkładali tyle serca w naukę, ile ja w swoją pracę, obie strony byłyby zadowlone z efektów!!!

9| 24 • odpowiedź • 27 kwietnia 2017 o 21:10:23

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Bla bla bla

Tylko współczuć uczniom takiego nauczyciela. Co to jest, obóz pracy? Najwidoczniej Pani metody nie trafiają do dzieciaków. Ale oczywiście jako święta krowa, zawsze można wszystko zwalić na młodzież. Pozdrawiam cieplutko.

4| 5 • odpowiedź • 29 czerwca 2017 o 12:23:43

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Rodzic

Typowe "pedagogiczne"podejście nauczyciela 1 LO. Brawo! ????

1| 0 • odpowiedź • 19 lutego 2018 o 16:09:18

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Gość

Może pora zmienić zawód?

1| 0 • odpowiedź • 19 lutego 2018 o 16:39:25

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Jacek

Droga Pani, jeśli nie potrafi Pani zainteresować uczniów na lekcji "swoją pracą" - czas zmienić zawód! Może woźna?

0| 0 • odpowiedź • 26 maja 2018 o 09:26:29

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Krzysztof

Tak, szkoła kiepska, grono pedagogiczne z wysoka samooceną lecz nie przekładająca się na poziom nauczania i umiejętności przekazywania wiedzy.Kolesiostwo, córa, syn, kuzynka, częsty klucz Szkoła deklaruje zajęcia uzupełniające wierutne kłamstwa, nauczyciele nie pojawiają się w wypatrzonych dniach i porach, wymijająco stwierdzając ze są zajęci maturzystami ( już od września) Wniosek nikt nie zasługuje na czas dodatkowy,choć szkoła podkreśla ze takie zajęcia odbywają się i harmonogram jest na stronie. Być może powodem jest to że część nauczycieli pracuje w innych szkołach i ciągle narzeka na zmęczenie, zniecierpliwienie i brak wiedzy ze strony uczniów. Można prześledzić na FB sami na swoich profilach zamieszczają takie informacje. Pytanie czy rodzice maja zastępować umęczonych nauczycieli, coś komuś chyba się pomieszało. Dodatkowo zdarzają się problemy z narkotykami,pierwszoklasiści nie wyjechali na integrację powód wiadomy. Dlaczego się tak dzieje kto jest odpowiedzialny, może dyrekcja powinna przyjrzeć się ulubionym nacjonalistom Nie polecam

10| 14 • odpowiedź • 26 kwietnia 2017 o 09:22:46

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Hypatia

Stek bzdur.

6| 1 • odpowiedź • 27 kwietnia 2017 o 15:09:40

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

AndrzejW

"Krzysztofie" , z chęcią poznam bliżej Twoją opinię. Widzę, że masz wiele uwag do szkoły, którą dobrze znasz. Może zamiast wylewać hejt w Internecie spróbujemy razem porozmawiać? To co piszesz, nie pozwala dostrzec, czy jesteś rodzicem czy jednym z nas, nauczycieli tej szkoły. A może byłym nauczycielem? Jeśli jesteś rodzicem, to tym bardziej zapraszam Cię na porozmawianie. Jeśli jesteś uczniem, to jeszcze chętniej poznam Twoje zdanie na temat konkretnych spraw. Jak wiecie, od początku można do mnie przyjść i pogadać. Oczywiście nie na przerwie, bo wtedy jest urwanie głowy, ale po lekcjach, po południu.. Wielu uczniów tak robi i zwykle udaje się rozwiązać problem. Oczywiście nie zawsze - bo nie da się np zmienić ocen na lepsze, jeśli przez dłuższy czas się nie pracowało. Mimo krytycznej opinii i tak zapraszam do Jedynki. AndrzejW.

9| 7 • odpowiedź • 27 kwietnia 2017 o 16:54:15

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Marek

Jeśli komuś wpadłby do głowy pomysł żeby porozmawiać z panem dyrektorem - stanowczo odradzam. Wszelkie próby interwencji w sprawie patologii w nauczaniu kończą się szykanami uczniów.

4| 0 • 26 maja 2018 o 09:47:09

avatar

#dyr_limana

Będzie jeszcze ciekawiej :)

0| 0 • odpowiedź • 05 września 2017 o 16:30:26

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Matka

Zgadzam się w 100 proc. Grono pedagogiczne bardzo pewne siebie, plan lekcji zmieniany bez ostrzeżenia z chwili na chwilę o potem pretensje że ucznia nie było na lekcji. Ręce opadają.

4| 0 • odpowiedź • 19 lutego 2018 o 16:14:10

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Ala

Aby właściwie ocenić to co się w szkole dzieje należy opierać się na stanie obecnym.Moja ocena oparta jest na stanie z oststnich 6 m-c Podzielam opinie wystawiana wcześniej pedagodzy i psycholodzy bardziej nastawieni na umizgi wobec nowego dyr niż odpowiedziani dorośli mający obowiązek niesienia pomocy młodzieży w najtrudniejszym dla niej okresie życia Brak zainteresowania Pani psycholog lansujące się po korytarzach szkolnych Pani pedagog bojąca się własnego cienia na czele pan dyr zwany ojcem dyr szolmen bez kszty szacunku wobec rodzicow Z powodu swej postury zajmujący caly korytarz i dla pani piszącej o prestiżu przykład idzie z góry proszę nie liczyć na ustąpienia drogi kobiecie arogancja i buractwo polecam rankingi są znacznie lepsze licea z kadrą szanująca siebie, rodzicow i uczniów bo dla nich szkoła przecież jest Jeżeli ktoś ma wątpliwości można sprawdzi c ilu uczniów ucieka z tych szacowych murów Prosta matematyka do przemyślenia dla odpowiadających dzieciom rodzicom

11| 6 • odpowiedź • 25 kwietnia 2017 o 18:29:43

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

AndrzejW

O przepraszam... nie zajmuję "swoją posturą" całego korytarza, a co najwyżej jedną trzecią szerokości. Co do rankingów, to prawda. Do Limanowskiego nie trafiają laureaci olimpiad. Są w naszej szkole zarówno uczniowie, którzy dobrze radzą sobie z nauką jak i tacy, którym opanowanie materiału liceum sprawia trudności. Trafiają także uczniowie z niepełnosprawnością lub chorzy. Jeśli do liceum trafia uczeń z przeciętnymi wynikami po gimnazjum, to nie jest porażką, że nie osiąga wyników na miarę liceów z topu rankingu. Jest natomiast sukcesem, jeśli uczeń, pokona swoje słabe strony (a często robi to z pomocą nauczycieli) i własną pracą osiągnie sukces. Sukces, czyli zdanie matury na miarę swoich możliwości. Co do uczniów opuszczających szkołę, to znów jest część prawdy. Bo jedni ubiegają się o przyjęcie do naszej szkoły w trakcie roku, inni w trakcie roku szkołę opuszczają. Odchodzą z różnych powodów - jedni dlatego, że im się szkoła nie podoba, inni odchodzą dlatego, że nie chcieli przestrzegać podstawowych zasad, jakie obowiązują w szkole. Takie komentarze, jak ten powyżej, czyta się z przykrością. Nie dlatego, że są krytyczne, lecz dlatego, że zawierają tyle nieuzasadnionego jadu. Przykro też patrzeć na styl i interpunkcję. Pozostaję z szacunkiem, mimo obleg wobec mnie. AndrzejW

9| 9 • odpowiedź • 27 kwietnia 2017 o 17:29:15

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Krzysztof

Proszę nie używać języka podwórkowego, źle to świadczy o pedagogu. Straszyć też raczej nie, każdy ma prawo się wypowiedzi co niniejszym czynię. Proszę przedstawić zainteresowanych, statystykę ocen z matematyki klas pierwszych i ilość procentową osób niedoposzczonych do matur w obecnym roku Wynik mówi sam za siebie, ku przestrodze dla rodziców. Może kuratorium tez się zainteresuj. Miłego dnia

5| 5 • 30 maja 2017 o 13:09:32

avatar

Karol

Wysyłam do Jedynki już drugiego syna. Na pewno jest to szkoła różnorodności. Przede wszystkim uczniowie jedni wiedzą po co chodzą do szkoły a inni trafili przez pomyłkę albo przez aspiracje rodziców. Ogólnie ci, co chcą się uczyć mogą to spokojnie robić. Nauczyciele proponują uczniom konsultacje po lekcjach, mogą przyjść ci co nie zrozumieli i ci co potrzebują więcej (niestety mój starszy syn chodził wyłącznie po to żeby poprawiać oceny, ale dobre i to). Nauczyciele jak wszędzie, bywają różni, ale większość jest OK. Wobec uczniów starają się być konsekwentni ale mają w sobie bardzo dużo empatii i chętnie pomagają. Natomiast widziałem, że bywają oschli wobec tzw roszczeniowych rodziców i w tym ich popieram. No i najważniejsze, młodszy słuchając opowieści brata i jego kolegów wziął się bardziej za naukę bo też chce iść do tej szkoły a podobno w tym roku poziom poszedł w górę i może być trudniej się dostać.

7| 8 • odpowiedź • 04 kwietnia 2017 o 16:13:45

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Joanna

Witam, Byłam w szkole na dniu otwartym i muszę przyznać, że odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Pan Dyrektor bardzo sympatyczny zachęcający do nauki w szkole. Uczniowie uśmiechnięci i bardzo pozytywnie nastwieni do nowych kolegów. Innowacyjny system nauczania pozwalający wybrać przedmioty rozszeżone po pierwszej klasie super!!!

11| 7 • odpowiedź • 03 kwietnia 2017 o 08:32:27

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Magda

Byłam wczoraj na spotkaniu informacyjnym w tej szkole. Dyrektor bardzo antypatyczny, nastawiony na sztuczny prestiż. Dodatkowo do klas integracyjnych najchętniej przyjmuje dzieci z niepelnosprawnoscią ruchową. Ogromna dyskryminacja np. Zespołu Aspergera.Korytarze w szkole bardzo wąskie, takie na półtorej szczupłej osoby???? Ogólnie dno i trzy metry mułu.

8| 10 • odpowiedź • 30 marca 2017 o 10:22:10

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Matka

Mój Syn z Zespołem Aspergera chodził do tej szkoły, poddał się, niestety. Święte słowa, dziękuję za nie. Pan Dyrektor niby taki skłonny do dialogu, cóż z tego skoro z tych rozmów nic nie wynika. Beznadziejna atmosfera w szkole, uczeń z ZA to kłopot którego należy się pozbyć. Pani pedagog sławna w rejonowej PPP... I nie jest to dobra sława. Współczuć młodzieży, ale nas już to nie dotyczy.

2| 0 • odpowiedź • 19 lutego 2018 o 16:28:55

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

mawa

Proszę się nie martwić, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Nie polecam młodzieży z ZA. Grono pedagogiczne nierzadko nie zna problemów ucznia z ZA. SZKODA DZIECIAKA.

2| 0 • odpowiedź • 19 lutego 2018 o 16:35:08

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Przedsiębiorca • 1

Szkoła nie przystosowana do pracy na poziomie, ewidentny brak wiedzy i kompetencji wśród nauczycieli i innych pracowników. Szkoła opanowana przez nienawiść płynącą od pseudo pedagogów zaszczepiana uczniom. Nauczyciele zastraszeni przez wielce ,,ambitnego showmana" w osobie objawionego ojca dyrektora. Nauczyciele wyniośli, sfrustrowani dorabiający w innych szkołach i tym samy nie mający czasu, sił i ochoty na uczniów Limana. Gdy rodzic przychodzi na konfrontacje, nauczyciele zachowują się bardzo pretensjonalnie. Dzieci tracą ambicje co do nauki przez niespełnionych nauczycieli.Totalne dno.

13| 6 • odpowiedź • 03 marca 2017 o 18:10:39

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Gość

potwierdzam

2| 1 • odpowiedź • 04 marca 2017 o 16:14:06

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Gość

znaczy potwierdzam, że niski poziom

3| 4 • 04 marca 2017 o 16:14:55

avatar

Progresywistka

Bardzo krzywdząca i niezasłużona opinia. W Limanie pracują kompetentni nauczyciele i pedagodzy.

8| 16 • odpowiedź • 30 marca 2017 o 12:52:08

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Gość

Buuuhahaaaa, nawet dobrego wrażenia nie potrafią zrobić. Szkoła dostaje duże pieniądze na uczniów z niepełnosprawnością... Szkoda, że tylko bierze a daje jedynie pozory, choć po pewnym czasie nawet o pozory nie dba.

3| 6 • 19 lutego 2018 o 16:32:32

wyszukiwarka profili
wyszukiwarka kierunków

Ranking Szkół Średnich 2018 już jest!

Sprawdź która szkoła jest najlepsza!

Przejdź do rankingu Zamknij