NULL Szkoła Podstawowa nr 68 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi Poznań
konto
Szkoła Podstawowa nr 68 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

Ocena: 4

Oceń Placowkę

Szkoła Podstawowa nr 68 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi Poznań

Szkoła Podstawowa nr 68 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi

Rodzaj: podstawówka / publiczna

Strona: Przejdź na stronę szkoły

e-mail: sp68@vp.pl

Tel.: (61) 823-43-71

Adres: os. Jana III Sobieskiego 102, 60-688 Poznań

Języki: język angielski język francuski język hiszpański język niemiecki

Szkoła Podstawowa nr 68 Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Poznaniu to placówka pełna różnorodności. To właśnie różnorodność jest Naszą ogromną wartością. Celem jest stworzenie takich warunków, aby każde dziecko czuło się tu bezpiecznie, miało możliwość osiągania sukcesów a efektywność nauczania była jak najwyższa. Za każdym uczniem kryje się jego historia, rodzina, mocne strony, które pragniemy wspierać oraz bariery, które wspólnie chcemy pokonywać. Nauczyciele naszej szkoły to wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, dbająca o wszechstronny rozwój uczniów, która uwzględnia ich indywidualne potrzeby. Jesteśmy szkołą z klasami integracyjnymi, w których skupiamy się na możliwościach wszystkich uczniów – neurotypowych oraz o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Natomiast czteroosobowe oddziały specjalne przeznaczone są dla uczniów z autyzmem umożliwiając zdobywanie wiedzy i kształtowanie nowych umiejętności w kameralnych warunkach.

Nasi uczniowie mają możliwość skorzystania z dowozu przeznaczonego dla uczniów z niepełnosprawnościami, ponadto budynek posiada odpowiednie udogodnienia i dostosowania.

Nasza placówka dała się poznać z bardzo dobrych stron: świetnej kameralnej atmosfery, wykwalifikowanej kadry, wysokiego poziomu nauczania, indywidualnego podejścia i życzliwości dla uczniów a dzięki przeprowadzonej modernizacji i przebudowie - warunków sprzyjających nowoczesnej edukacji.

Oferta szkoły:

Oddziały integracyjne w klasach I-VIII, odziały specjalne w klasach I-VIII dla uczniów z autyzmem, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, logopedia, rehabilitacja, zajęcia SI, nauka języków: angielskiego i niemieckiego oraz dodatkowo w ramach zajęć świetlicowych języka francuskiego i hiszpańskiego, opieka psychologiczno-pedagogiczna.  

Baza szkoły

Naszą dużą zaletą są nowocześnie wyposażenie sale lekcyjne, stołówka, świetlica, biblioteka, duża sala gimnastyczna, salka do terapii integracji sensorycznej, pracownia komputerowa, salki do zajęć rewalidacyjnych i logopedycznych, gabinet zespołu psychologiczno-pedagogicznego, gabinet pielęgniarki oraz plac zabaw.

Osiągniecia :

Dbamy o to, aby uczniowie mieli możliwość osiągania sukcesów. Wykazują się wiedzą i umiejętnościami w konkursach wewnątrzszkolnych oraz ogólnopolskich. Szkoła osiąga wysokie wyniki z egzaminu ósmoklasisty. Dbamy również o atmosferę i dobrostan uczniów. W 2024 roku Nasza Szkoła  zdobyła trzecie miejsce wśród wielkopolskich szkół podstawowych, otrzymując tym samym odznaczenie Brązowej Szkoły w plebiscycie Waszaedukacja.pl

Zajęcia pozalekcyjne:  aktualna oferta zajęć pozalekcyjnych znajduje się na naszej stronie internetowej https://sp68.pl/zajecia-pozalekcyjne/

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej, gdzie na bieżąco zamieszczamy aktualne informacje http://www.sp68.pl/

Sprawdź jak dojechać z jakdojade.pl

sprawdź

Porównanie wyników egzaminu ósmoklasisty 2023

Opinia o Szkoła Podstawowa nr 68 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi Poznań

4 /5 3 oceniających
Dodaj komentarz Dodaj ocenę
avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

G • 5

Polecam

0| 0 • odpowiedź • 17 grudnia 2023 o 07:30:35 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

gość

Świetna atmosfera, polecam!

1| 0 • odpowiedź • 21 listopada 2023 o 09:33:43 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź