konto
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek

Ocena: 3.63

Oceń Placowkę

Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek Kraków

Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek

Rodzaj: podstawówka / publiczna

Strona: Przejdź na stronę szkoły

e-mail: sp@szkolyprezentekkrakow.pl

Tel.: (12) 422-50-42

Adres: ul. św. Jana 7, 31-017 Kraków

Języki: język angielski język francuski język niemiecki

Sprawdź jak dojechać z jakdojade.pl

sprawdź

Porównanie wyników egzaminu ósmoklasisty 2023

Opinia o Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Prezentek Kraków

3.63 /5 16 oceniających
Dodaj komentarz Dodaj ocenę
avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

Rodzic

Szkoła kameralna, otwarta na współpracę z rodzicami. Z zadowoleniem obserwuję, jak moje dziecko zdobywa tu wiedzę i coraz nowsze kompetencje. Nauczyciele są życzliwi i zależy im na wysokich wynikach uczniów. Mają indywidualne podejście, co dla nas rodziców jest bardzo ważne. Utalentowane artystycznie dzieci na pewno znajdą tu miejsce dla siebie. Przedmioty egzaminacyjne są prowadzone rzetelnie, na wysokim poziomie, co widać po wynikach egzaminów zewnętrznych. Nasze dzieci lubią tutaj chodzić, chociaż teraz uczą się w dwóch różnych budynkach i jest to dla nas logistycznym wyzwaniem, nie żałujemy tego wyboru. Wiemy, że są wśród dobrych, wartościowych ludzi, bezpieczne i zaopiekowane. Każdego dnia zaskakują nas nową wiedzą i umiejętnościami. Jest to miejsce, które każdego dnia dodaje im skrzydeł, więc warto je polecić. Już nie możemy się doczekać nowego budynku i zapewne nowych możliwości edukacyjnych przy ul. Szpitalnej. Pomysł umieszczenia tam wszystkich klas SP jest dla nas idealnym rozwiązaniem. Zaoszczędzimy dzięki temu czas. Jesteśmy zadowoleni, więc polecamy tę szkołę wszystkim, którzy szukają dla swojego dziecka przystani dla wszechstronnego rozwoju.

0| 0 • odpowiedź • 30 stycznia 2024 o 01:06:54 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Uczennica • 5

Jako absolwent musze przyznać, że mocną stroną tej szkoły są na pewno przedmioty humanistyczne. Miałem wiele koleżanek i kolegów, którzy startowali z sukcesami w różnego rodzaju konkursach: krasomówczych, recytatorskich i olimpiadzie polonistycznej. Walczyli w ten sposób o dodatkowe punkty potrzebne do rekrutacji licealnej. Dzięki nauczycielom z pasją, osiagali swoje cele. Mieliśmy wymagającą polonistkę, ale trzeba przyznać, że wiedziała co i jak nauczyć. Powtarzała nam, że się nam niektóre rzeczy przydadzą do matury, jednak wtedy to bagatelizowaliśmy... Bo kto w 8 klasie myśli o maturze, a teraz się okazuje, że faktycznie... Dobrze, ze od nas wymagała, teraz się nie muszę stresować przed egzaminem, bo mnie wiele nauczyła, szczególnie z interpretacji poezji, którą o dziwo zacząłem rozumieć. Przemówienia i rozprawki też nie są mi straszne... Pamietam, że lubiła się z nami dzielić żarcikami językowymi...Do dziś pamiętam ;P Jak ktoś myśli o humanie w przyszłości, na pewno ta szkoła da mu solidne podstawy do rozwijania swoich pasji, więc polecam.

1| 0 • odpowiedź • 25 stycznia 2023 o 02:19:06 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Absolwentka

Potwierdzam. Nasza polonistka kochała literaturę i poezję, zaszczepiła w nas pasję czytania. Pamiętam, że miała ogromną wiedzę historyczną i teologiczną, słuchać jej było prawdziwą przyjemnością. Zdaliśmy egzaminy świetnie. Wymagała, ale była przy tym sprawiedliwa i zdaliśmy na takim poziomie, na jakim nas oceniała, więc zaskoczeń nie było. Podziwialiśmy jej pomysłowość, bo na lekcjach było wiele ciekawych projektów. Nauka i zabawa w jednym. Miło wspominam ten czas. Jak ktoś ma humanistyczne zdolności na pewno się tam nie zmarnuje!

1| 0 • odpowiedź • 11 kwietnia 2023 o 16:15:38 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Abs • 5

Ta szkoła daje szansę na rozwój, tym którzy traktują naukę poważnie. Nauczyciele doceniają tu starania uczniów, leserzy powinni ją omijać szerokim łukiem, bo tu nie ma ocen za ładne oczy. Moja klasa zdała bardzo dobrze egzaminy i właściwie każdy poszedł do wybranego przez siebie liceum. Z tego, co widzę nasz rocznik zagwarantował szkole 5 miejsce w rankingu. Jest to szkoła z klimatem, wszyscy się znają, panuje przyjazna atmosfera i jest bezpiecznie. Nauczyciele, jak wszędzie, zależy od charakteru... Niektórzy się wyróżniają wieloma talentami i ambitnym podejściem. Do dziś mam w pamięci recytację Inwokacji przez moją polonistkę, czy wykon piosenek przez anglistę... Matematyka, która była moją odwieczną zmorą, nagle stała się bardziej zrozumiała i do dzisiaj zauważam efekty tego, że się w ostatnich klasach przyłożyłem do nauki. Dzięki temu miałem na starcie w nowej szkole łatwiej niż moi koledzy i koleżanki z innych podstawówek. Miło wspominam też lekcje muzealne i savoir-vivre (warto być gentlemanem w każdej sytuacji, bo to wiele w życiu ułatwia :-) Ogólnie szkoła OK. Polecam!

3| 3 • odpowiedź • 23 października 2021 o 22:01:41 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź

Załaduj wszystkie opinie