konto
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

Ocena: 5

Oceń Placowkę

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

Rodzaj: Uczelnia niepubliczna

Strona: Przejdź na stronę uczelni

e-mail: rektorat@wszib.com.pl

Tel.: (61) 835-15-03

Adres: ul. Robocza 4, 61-538 Poznań

Sprawdź jak dojechać z jakdojade.pl

sprawdź

Wydziały Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

Kierunki Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

I stopień licencjackie - niestacjonarne

Zarządzanie (Wydział)

Administracja (Wydział)

II stopień magisterskie - niestacjonarne

Zarządzanie (Wydział)

Administracja (Wydział)

Opinia o Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

5 /5 4 oceniających
Dodaj komentarz Dodaj ocenę
avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

Agnieszka • 5

W tym roku skończyłam WSZiB na kierunku Zarządzanie, specjalność Psychologia zarządzania. Przez 3 lata miałam przyjemność brać udział w zajęciach z wykładowcami, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach i którzy nie tylko chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale również potrafili zachęcić do poszerzania wiedzy. I to nie tylko z przedmiotów specjalnościowych. Zajęcia na WSZiB'ie odbywają się zarówno z wykładowcami akademickimi jak i z praktykami biznesu - ludźmi z wieloletnim doświadczeniem, działającymi w wielu różnych branżach. Przekazują oni przede wszystkim praktyczne zastosowania teorii, podsuwają rozwiązania, które się sprawdziły, prezentują różne narzędzia, które ułatwiają codzienną pracę. Zajęcia - teoria i warsztaty - prowadzone są w sposób zrozumiały, a wykładowcy w sposób jasny i klarowny przedstawiają nawet skomplikowaną tematykę. Wiele zależy od nas, studentów i od tego co chcemy wynieść z zajęć, czy i jakie zadajemy pytania. Na tej uczelni nie spotkałam się z tym, żeby jakieś pytanie pozostało bez odpowiedzi. Wręcz przeciwnie - raczej w każdej dziedzinie uzyskiwałam pomoc, nawet przy bardziej skomplikowanych problemach. Fajną inicjatywą ze strony uczelni są dodatkowe zajęcia dla zainteresowanych - ABS Przedsiębiorczości. Uczelnia dzięki dofinansowaniu z Unii realizuje również projekt "Czas Zawodowców" - spotkania z psychologami, coachami dla Studentów Uczelni. Mają one na celu wspomóc nasz rozwój osobisty, poszerzyć nasze kompetencje, nawet ułatwić nam zmianę pracy. Uzyskane dzięki temu programowi portfolio można przedstawić naszemu obecnemu lub potencjalnemu pracodawcy. Czy warto studiować na tej Uczelni? Hmm.. Od października będę kontynuować naukę - studia drugiego stopnia oraz studia podyplomowe - właśnie na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości. Warto tu studiować, zdecydowanie polecam :)

0| 0 • odpowiedź • 24 sierpień 2018 o 18:42:30 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Agata • 5

W zeszłym roku we wrześniu rozważałam powrót na studia. Mój wybór padł na Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Po roku studiów - nadal dokonałabym dokładnie takiego samego wyboru. Dlaczego? Cóż - lubię wiedzieć w co inwestuję swój czas. Program studiów dostępny na stronie uczelni był pierwszym wyznacznikiem, że to jest właściwe miejsce i kierunek rozwoju. Szeroki zakres specjalności podążający za trendami i potrzebami rynku pracy wskazuje, że uczelnia jest aktywnym uczestnikiem w środowisku biznesu. Po roku na uczelni, mam pewność, że to był doskonały wybór. Zajęcia prowadzone przez praktyków biznesu są tu kluczowym aspektem. Rozważając teraz założenie własnej działalności gospodarczej czuję się do tego coraz lepiej przygotowana - ot chociażby przez naukę jak należy zaplanować stanowisko pracy dla przyszłego pracownika (zakres zadań, budżet, ocena pracownicza i motywacja), analizę biznesową planowanego przedsięwzięcia, aby zredukować ryzyko niepowodzenia, co przy strartup'ie jest obarczone wysokim ryzykiem jak i poruszany aspekt marketingowy, bez którego biznes nie istnieje. Uczelnia daje solidny fundament by wyposażyć studenta w niezbędną wiedzę by ruszyć dalej i się rozwijać. Wkrótce będę poszerzać swoją wiedzę z zakresu zarządzania sobą w czasie, co przy łączeniu pracy etatowej z prowadzeniem działalności gospodarczej jest kluczowe. Utrudnieniem bywają upały, gdyż w salach brak klimatyzacji, rozwiązaniem jest na to prowadzenie zajeć w letniej sali wykładowej na świeżym powietrzu. Czy polecam? Zdecydowanie tak!

0| 0 • odpowiedź • 16 sierpień 2018 o 22:35:15 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Ania • 5

Polecam uczelnię osobom, które chcą pracować z praktykami branż, o których uczą - duża część wykładowców naprawdę zna się na rzeczy i chętnie dzieli się swoją wiedzą, za którą normalnie trzeba zapłacić masę pieniędzy na profesjonalnych szkoleniach - to zdecydowanie duża zaleta szkoły. Poza tym dobrą stroną WSZiB-u jest organizacja - jak trzeba było coś załatwić to bez problemu dało się dogadać zarówno z Centrum Obsługi Studenta, jak i dziekanatem - pracownicy szkoły są nastawieni bardzo prostudencko i traktują osoby uczęszczające na uczelnię bardzo profesjonalnie, co niestety nie jest standardem na wszystkich szkołach wyższych.

0| 0 • odpowiedź • 15 sierpień 2018 o 22:21:21 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Kacper • 5

serdecznie polecam! Bardzo dobra uczelnia!

0| 0 • odpowiedź • 10 stycznia 2017 o 21:25:54 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź