konto

Szkoła Roku 2021 Olsztyn - Szkoły Średnie

Głosowanie rozpocznie się 1 marca 2021 roku.

Technikum nr 7

ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn

Liczba głosów - 3002

30.17%

Technikum nr 6

ul. Bałtycka 37a, 10-144 Olsztyn

Liczba głosów - 2355

23.67%

III Liceum im. Mikołaja Kopernika

ul. Sybiraków 3, 10-256 Olsztyn

Liczba głosów - 1488

14.96%

Technikum nr 5

ul. Żołnierska 49, 10-560 Olsztyn

Liczba głosów - 804

8.08%

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 5

ul. Żołnierska 49, 10-560 Olsztyn

Liczba głosów - 479

4.81%

II Liceum im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

ul. K. R. Małłków 3, 10-113 Olsztyn

Liczba głosów - 427

4.29%

Technikum nr 3

al. Marsz. J. Piłsudskiego 61, 10-499 Olsztyn

Liczba głosów - 385

3.87%

Technikum nr 4

ul. Żołnierska 15, 10-558 Olsztyn

Liczba głosów - 365

3.67%

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 3

al. Marsz. J. Piłsudskiego 61, 10-499 Olsztyn

Liczba głosów - 227

2.28%

Technikum nr 8

ul. Kołobrzeska 29, 10-431 Olsztyn

Liczba głosów - 109

1.1%

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4

ul. Żołnierska 15, 10-558 Olsztyn

Liczba głosów - 82

0.82%

IX Liceum z Oddziałami Integracyjnymi

ul. Wańkowicza 1, 10-684 Olsztyn

Liczba głosów - 66

0.66%

VII Liceum

ul. Kołobrzeska 29, 10-431 Olsztyn

Liczba głosów - 59

0.59%

VI Liceum im. Gabriela Narutowicza

ul. Pstrowskiego 5, 10-049 Olsztyn

Liczba głosów - 58

0.58%

Technikum nr 2

ul. Paderewskiego 10/12, 10-314 Olsztyn

Liczba głosów - 16

0.16%

I Liceum im. Adama Mickiewicza

ul. Mickiewicza 6, 10-551 Olsztyn

Liczba głosów - 7

0.07%

XIII Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny

ul. Mickiewicza 10, 10-509 Olsztyn

Liczba głosów - 5

0.05%

V Liceum im. Wspólnej Europy

ul. Krasickiego 2, 10-685 Olsztyn

Liczba głosów - 4

0.04%

Technikum Informatyczne im. Świętej Rodziny

ul. Adama Mickiewicza 10, 10-509 Olsztyn

Liczba głosów - 3

0.03%

IV Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie

al. Piłsudskiego 56, 10-450 Olsztyn

Liczba głosów - 2

0.02%

Technikum nr 1

al. Wojska Polskiego 17, 10-224 Olsztyn

Liczba głosów - 2

0.02%

XII Liceum im. Marii i Georga Dietrichów

ul. Bałtycka 4, 10-136 Olsztyn

Liczba głosów - 2

0.02%

XI Liceum

ul. Kołobrzeska 9, 10-444 Olsztyn

Liczba głosów - 1

0.01%

Technikum Informatyczno-Ekonomiczne nr 9

ul. Kołobrzeska 9, 10-444 Olsztyn

Liczba głosów - 1

0.01%

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 1

al. Wojska Polskiego 17, 10-224 Olsztyn

Liczba głosów - 0

0%

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2

ul. Paderewskiego 10/12, 10-314 Olsztyn

Liczba głosów - 0

0%

X Liceum Mistrzostwa Sportowego

ul. Jagiellończyka 32, 10-062 Olsztyn

Liczba głosów - 0

0%