XCII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi

Ocena: 4

Oceń Placowkę

XCII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi Warszawa

XCII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi

Rodzaj: liceum / Szkoła Publiczna

Strona: Przejdź na stronę szkoły

e-mail: [email protected]

Tel.: (22) 836-40-62

Adres: ul. Ożarowska 71 , 01-408 Warszawa

W skład Zespołu Szkół nr 32 im. K.K. Baczyńskiego wchodzi: - XCII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi, w którym uczniowie uczą się w oddziale informatyczno - integracyjnym , reportersko - integracyjnym oraz oddziale sportowym ze specjalnością piłka nożna - Technikum nr 23 im. F. Skarbka, które kształci w zawodzie: technik ortopeda. - Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 39, w której młodzież uczy się w oddziałach wielozawodowych i może wybrać zawód spośród: betoniarz-zbrojarz, blacharz, blacharz samochodowy, cieśla, cukiernik, dekarz, drukarz, elektromechanik, elektromechanik pojazdów samochodowych, elektryk, fotograf, fryzjer, garbarz skór, introligator, kaletnik, kamieniarz, kominiarz, kowal, krawiec, kucharz, kuśnierz, lakiernik, mechanik maszyn i urządzeń drogowych, mechanik pojazdów samochodowych, mechanik-monter maszyn i urządzeń, monter izolacji budowlanych, monter konstrukcji budowlanych, monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, monter systemów rurociągowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, monter-elektronik, murarz-tynkarz, obuwnik, ogrodnik, operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, optyk-mechanik, piekarz, pracownik pomocniczy obsługi hotelowej, rękodzielnik wyrobów włókienniczych, sprzedawca, ślusarz, tapicer, wędliniarz, zdun, zegarmistrz, złotnik-jubiler. Szkoła mieści się na warszawskiej Woli, przy ul. Ożarowskiej 71. Położona jest w malowniczym zakątku, tuż obok Parku Moczydłowskiego.

Zaproponuj zmianę

Sprawdź jak dojechać z jakdojade.pl

sprawdź

Profile i Punkty XCII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi na rok 2018/2019

Osiągnięcia Szkoły

Matury XCII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi

Język polski

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Matematyka

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Język angielski

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Opinia o XCII Liceum z Oddziałami Integracyjnymi

4 /5 -4 oceniających

przyznane przez 1 osób

przyznane przez 0 osób

przyznane przez 0 osób

przyznane przez 0 osób

przyznane przez 3 osób

avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin opinii portalu WaszaEdukacja.pl
avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin opinii portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

Małgorzata

Szkoła może nie najmocniejsza. Natomiast na współpracę z nauczycielami nie można narzekać. Jeśli bardzo się chce i ma się dobry kontakt z nauczycielami a taki mam nie ma problemu by dzieci szczególnie potrzebujące pomocy jej nie otrzymały. Mam córkę w tej szkole 3 rok i nie zamieniłam bym jej tej szkoły na żadną inną. Nauczyciele z klas integracyjnych wychodzą dzieciom na przeciw o ile ma się dobry z nimi kontakt. Nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o dodatkowe terminy , czy dodatkowe tłumaczenia danego tematu itd. O wymuszeniach składek nie słyszałam.

0| 0 • odpowiedź • 04 września 2018 o 10:08:12 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin opinii portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Lena • 1

Szkoła bardzo słaba szczególnie dla dzieci z orzeczeniem. Brak dostosowań, nauczyciele z vice dyrektor na czele nie zwracają uwagi na zalecenia orzeczeń. Brak chęci współpracy z uczniem i rodzicem. Wymuszanie składki remontowej.

0| 0 • odpowiedź • 12 czerwca 2018 o 13:26:20 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin opinii portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
Wyszukiwarka Kierunków Studiów