konto
Technikum nr 1

Ocena: 3.38

Oceń Placowkę

Technikum nr 1 Łódź

Technikum nr 1

Rodzaj:technikum / Szkoła publiczna

Strona:Przejdź na stronę szkoły

e-mail:kontakt@zseth.elodz.edu.pl

Tel.:(42) 654-00-05

Adres:ul. Drewnowska 171, 91-008 Łódź

Technikum nr 1 w ZSETH jest wśród 350 najlepszych techników w Polsce, sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Realizujemy międzynarodowe projekty unijne, dzięki którym młodzież zdobywa doświadczenia zawodowe oraz doskonali znajomość języków obcych we Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii i innych krajach UE.

Nasza szkoła współpracuje z pracodawcami z branży hotelarskiej (hotele, pensjonaty, przedsiębiorstwa promowe), turystycznej (biura podróży, biura informacji turystycznej), ekonomicznej (biura rachunkowe, banki, instytucje finansowe) oraz eksploatacji portów i terminali (lotniska, przedsiębiorstwa spedycyjne, dworce kolejowe i autobusowe).

Dla uczniów klas pierwszych organizujemy obóz integracyjny, a dla zainteresowanych – wiele wycieczek krajowych i zagranicznych. W toku nauczania zaplanowane są wycieczki szkoleniowo-metodyczne, w trakcie których młodzież wykonuje zadania zawodowe, np. pełni funkcje pilotów wycieczek i przewodników turystycznych oraz odwiedza targi turystyczne.

Gwarantujemy ciekawą ofertę zajęć pozalekcyjnych, m.in. SKS (sekcja piłki nożnej, siatkowej i koszykowej), teatr szkolny „Furtka”, koło militarne „MIT", Szkolny Ośrodek Kariery, koło turystyczne, grafiki komputerowej, kulinarne, PCK i inne. Umożliwiamy zdobycie dodatkowych kwalifikacji z zakresu obsługi kas fiskalnych, a także udział w kursie animatora czasu wolnego czy psychologii eventów.

Nasi uczniowie są laureatami Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz stypendium w ramach Miejskiego Programu Wspierania Uczniów Szczególnie Uzdolnionych. Wśród naszych uczniów są laureaci olimpiad na szczeblu krajowym. Absolwenci naszej szkoły osiągają dobre wyniki na egzaminie maturalnym. Również wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe i w zawodzie utrzymują się na stałym, wysokim poziomie.

Szkoła jest bezpieczna, przyjazna uczniowi, a zarazem kształcąca metodami aktywnej, twórczej pracy. Posiadamy liczne certyfikaty, a nasza kadra to wykwalifikowani pedagodzy, egzaminatorzy maturalni i zawodowi, autorzy arkuszy egzaminacyjnych, licznych publikacji i podręczników, a także współorganizatorzy Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Turystyce.

Sprawdź jak dojechać z jakdojade.pl

sprawdź

Profile i Punkty Technikum nr 1 na rok 2021/2022

Matury 2021 - Technikum nr 1

Język polski

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Matematyka

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Język angielski

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Osiągnięcia Szkoły

Egzaminy Zawodowe Technikum nr 1

KwalifikacjaOsobyZdawalnośćSesja
(TG.13) Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie 57 94.7% 211
(AU.34) Organizacja i prowadzenie prac związanych z przeładunkiem oraz magazynowaniem towarów i ładunków w portach i terminalach 12 66.7% 211
(TG.15) Prowadzenie informacji turystycznej oraz sprzedaż usług turystycznych 25 96% 211
(AU.36) Prowadzenie rachunkowości 29 89.7% 211

Opinia o Technikum nr 1 Łódź

3.38 /5 8 oceniających
Dodaj komentarz Dodaj ocenę
avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

1ATEg • 5

Jak na razie po kilku miesiącach w tej szkole jestem zachwycona. Nauczyciele są świetni, chociaż niektórzy bywają wymagający. Minusem jest jednak budynek, ponieważ oddział na Drewnowskiej jest o wiele ładniejszy niż na Maja.

3| 1 • odpowiedź • 20 grudnia 2019 o 01:00:38 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

jp • 5

spoko

2| 1 • odpowiedź • 24 czerwca 2019 o 20:32:12 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Pat • 1

Szkoła może i jakiś poziom ma, aczkolwiek z taką kadrą nauczycieli jedyne czego można się nauczyć to jak szybko dostać depresji bądź innych zaburzeń psychicznych stanowczo odradzam, chyba że lubisz być traktowany jak ostatnia szmata

18| 52 • odpowiedź • 18 maja 2019 o 17:58:56 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź