konto
Technikum Ekonomiczne nr 6

Ocena: 5

Oceń Placowkę

Technikum Ekonomiczne nr 6 Bydgoszcz

Technikum Ekonomiczne nr 6

Rodzaj:technikum / Szkoła publiczna

Strona:Przejdź na stronę szkoły

e-mail:zsea@edu.bydgoszcz.pl

Tel.:(52) 342-42-91

Adres:ul. Gajowa 98, 85-717 Bydgoszcz

Osiągamy wyskoki poziom nauczania potwierdzony sukcesami na egzaminach zewnętrznych: na maturze: 95%, na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe: 92%. Warto wybrać Ekonomik :-) i uczyć się z liderami. Nasza szkoła to nie tylko zajęcia obowiązkowe i egzaminy. Organizujemy wiele zajęć dodatkowych podnoszących umiejętności. Są to między innymi zajęcia z matematyki, polskiego, języków obcych, geografii i innych przedmiotów. Ponadto pomagamy rozwijać zdolności naszych uczniów w czasie zajęć z przedmiotów zawodowych, gdzie mogą oni przygotowywać biznes plany, ?zakładać? własne firmy, ?prowadzić? działalność gospodarczą i grać na giełdzie, sprawdzając swoje umiejętności maklerskie. Jeśli ktoś interesuje się zagadnieniami związanymi z komputerami, odnajdzie się na zajęciach z arkusza kalkulacyjnego w ekonomii, zajęciach poświęconych tworzeniu prac multimedialnych lub gazetki szkolnej. Dla pragnących poszerzyć swoje wiadomości lub je potwierdzić, zorganizowane są zajęcia, na których uczniowie mogą za darmo zdawać egzaminy ECDL zdobywając certyfikat potwierdzający umiejętności komputerowe. Warto podkreślić, że certyfikat ten honorowany jest w całej Unii Europejskiej.
Ponadto, poza zajęciami ścisłymi i humanistycznymi, oferujemy szereg zajęć umożliwiających wszechstronny rozwój zainteresowań.
Posiadamy liczne drużyny sportowe i organizujemy ciekawe imprezy sportowe: "Ekonomik biega z naturą", turniej piłki siatkowej i inne. . Mamy także własny zespół muzyczny oraz wspaniałe wokalistki i zespoły taneczne. Organizujemy co roku przeglądy talentów, na których każdy może pochwalić się swoimi umiejętnościami.
Poza tym można aktywnie działać w Szkolnym Klubie Debat, w Kółku Ekologicznym w Samorządzie Szkolnym czy PCK. Jak widzicie Ekonomik to nie tylko nauka, ale i dobra zabawa.

Sprawdź jak dojechać z jakdojade.pl

sprawdź

Profile i Punkty Technikum Ekonomiczne nr 6 na rok 2021/2022

Matury 2021 - Technikum Ekonomiczne nr 6

Język polski

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Matematyka

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Język angielski

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Osiągnięcia Szkoły

Opinia o Technikum Ekonomiczne nr 6 Bydgoszcz

5 /5 3 oceniających
Dodaj komentarz Dodaj ocenę
avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

Mati

Nie

0| 0 • odpowiedź • 13 czerwca 2021 o 16:21:07 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź

Załaduj wszystkie opinie