konto
Prywatne Katolickie Liceum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego

Prywatne Katolickie Liceum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego Lublin

Prywatne Katolickie Liceum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego

Rodzaj:liceum / niepubliczna

Strona:Przejdź na stronę szkoły

e-mail:collegium@gostynianum.pl

Tel.:(81) 444-05-55

Adres:ul. Droga Męczenników Majdanka 27, 20-325 Lublin

Języki: język angielski język hiszpański język niemiecki

Prywatne Katolickie Liceum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego mieści się pod adresem: ul. Droga Męczenników Majdanka 27, 20-325 Lublin. Na maturze z języka polskiego uczniowie osiągneli średni wynik na poziomie 52.67%, natomiast zdawalność wyniosła 100%. Jeśli chodzi o egzamin maturalny z matematyki, to uczniowie uzyskali średni wynik na poziomie 67% a zdawalność wyniosła 100%. Zdawalność matury z języka angielskiego wyniosła 100% a średni wynik uczniów był na poziomie 87%

Sprawdź jak dojechać z jakdojade.pl

sprawdź

Matury 2023 formuła 2023 - Prywatne Katolickie Liceum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego

Język polski

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Matematyka

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Język angielski

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Opinia o Prywatne Katolickie Liceum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego Lublin

0 /5 0 oceniających
Dodaj komentarz Dodaj ocenę
avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

Aga

Omijajcie szerokim łukiem. Szkoła mocno powiązana z "pewną" partią polityczną. W szkole funkcjonuje paramilitarna grupa podszywająca się pod "harcerzy". Gdy chodziłam do niej kilka lat temu, to parę moich koleżanek powtarzało (płatnie) w niej rok, a reszta musiała zmienić szkołę w środku roku żeby zdać. Jak na liceum to śmiesznie trudny poziom nauki. Ma być niby "jak na studiach".

2| 2 • odpowiedź • 10 lipca 2023 o 02:14:04 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

$

Podzielam zdanie uczennicy która dodała wpis, szkoda każdej złotówki wydanej na tą szkołę. Maturę z której wyników są dumni zdaję zaledwie rocznie ok.7 osób.

2| 5 • odpowiedź • 21 lipca 2022 o 10:12:53 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Uczennica

Sprzed kilku lat. Niestety miałam wątpliwą przyjemność spędzić 3 lata liceum w tej szkole i żałuję każdej złotówki moich rodziców, którą włożyli w ten burdel na kółkach. Jeśli chodzi o nauczycieli tutaj nie miałam większych zastrzeżeń - mili, pomocni, chętni do nauki dzieciaków, wkładający serce do pracy nauczyciela, niestety jak się później okazało - za pół darmo.. Traumę przywołuje jednak sama myśl o pani Magdzie „portierce” pilnującej również ogólnego porządku na korytarzach. Czlowiek moim zdaniem niereformowalny, bezczelny, chamski, uwielbiający upokarzać uczennice. Jeśli nie przepada za twoim dzieckiem, a nie przepadała za większością,spodziewaj się ze na korytarzu wyzwie je od krowy, upokorzy przy innych uczniach czy też wciśnie na twoje dziecko fartuch sprzątaczki ze śmietnika. Pani robiąca tragedie z małych rzeczy, totalnie bimbająca razem z panią Grażyną (wtedy jeszcze vicedyrektor) na przykład na problem narkotyków który pojawił się w szkole o którym wiedzieli wszyscy. Smród marichuany z męskiej toalety miło otulający korytarz w żadnym wypadku jej nie przeszkadzał, zjarany uczeń który nie wiedział w tym stanie jak się nazywa, leżący w kantorku na brudnym materacu żeby „przetrzeźwiał” tez absolutnie tym paniom nie przeszkadzał. Ale jak twoje dziecko chciało wyjść 5 minut wcześniej na autobus albo potrzebowało więcej przerwy - olaboga! Kolejna sprawa pani sklepikowej nie stawia szkoły w za dobrym świetle. Pani z kryminału rzucająca przekleństwami w towarzystwie uczniów to była codzienność. Raz nawet z „zaprzyjaźnionymi” licealistami wódkę piła na terenie szkoły! W tym właśnie sklepiku! Zimy srogie, zimy złe.. brak ogrzewania w budzie był to permanentny problem tej szkoły, uczniowie telepiący się w kurtkach i otwieranie okien na oścież w środku zimy bo na dworze jest cieplej niż w szkole.. Przy minus 10!! Takie atrakcje za jedyne 600 zł miesięcznie kochani rodzice! Gdyby uczniowie mieli więcej odwagi albo chęci przedstawienia rodzicom prawdziwego „oblicza” tej szkoły powinna się ona spodziewać ponakładanych spraw sądowych. To jedynie opowiedziany początek góry lodowej. TRA GE DIA!

13| 6 • odpowiedź • 03 czerwca 2021 o 06:04:05 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź