konto
Międzynarodowe Liceum Thames British School

Ocena: 5

Oceń Placowkę

Międzynarodowe Liceum Thames British School Warszawa

Międzynarodowe Liceum Thames British School

Rodzaj:liceum / niepubliczna

Strona:Przejdź na stronę szkoły

e-mail:wlochy@thamesbritishschool.pl

Tel.:510-161-597

Adres:ul. Gładka 31, 02-172 Warszawa

Języki: język angielski język hiszpański język niemiecki

Kampus Włochy - to nowoczesna lokalizacja, które pełni rolę starszych klas szkoły podstawowej oraz szkoły średniej, przyjmując uczniów od Year 7 (11 lat) do Cambridge International A Levels i IB DP (19 lat).

W naszym nowoczesnym kampusie w dzielnicy Włochy uczą się uczniowie starszych klas szkoły podstawowej od klasy 6-8 (Year 7-Year 9 w programie Cambridge) oraz uczniowie liceum w programach Cambridge IGCSE, A Levels i IB DP.

Ten wyjątkowy obiekt edukacyjny znajduje się w dzielnicy Włochy, niedaleko przedmieść najważniejszego centrum biznesowego Warszawy oraz Galerii Mokotów. Jest w niewielkiej odległości od centrum miasta, z wygodnymi i łatwo dostępnymi połączeniami komunikacyjnymi.

Sale lekcyjne w naszym kampusie Włochy są wyposażone w technologię interaktywną, salę komputerową, a także doskonały dostęp do Wi-Fi. Jasny, przestronny i nowoczesny układ naszych sal lekcyjnych sprzyja tworzeniu spokojnych, pozytywnych przestrzeni do nauki, a tym samym stanowi idealne środowisko do zaspokojenia potrzeb edukacyjnych Twojego dziecka. Oprócz tych sal lekcyjnych kampus oferuje również szereg specjalistycznych środowisk edukacyjnych: nowoczesne, w pełni wyposażone i funkcjonalne laboratoria biologiczne i chemiczne oraz hojnie wyposażone zaplecze informatyczne i artystyczne. Nasi studenci korzystają również ze spokojnego otoczenia biblioteki i gabinetów - miejsca do cichej, samodzielnej lektury, refleksji i prac przygotowawczych.

Na terenie kampusu znajduje się również przestronna stołówka i jest to doskonałe miejsce dla studentów do spożycia obiadu i spotkań towarzyskich, niezależnie od tego, czy jest to pożywny, smaczny posiłek dostarczany przez naszą firmę cateringową, czy też prowiant przygotowany w domu.

Kampus Włochy jest wyposażony w kamery CCTV, a to, wraz z ochroną kampusu, zapewnia bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Twojego dziecka przez cały czas.

Ponadto uczniowie kampusu Włochy mogą korzystać z zewnętrznych boisk sportowych, krytej hali sportowej, a także z pełnego dostępu do szeregu obiektów sportowych i gimnastycznych (w tym do pływania) w lokalnym kompleksie sportowym, położonym niecałe dwie minuty spacerem od szkoły.

Our Włochy Campus is a state-of-the-art campus that houses our Primary and Secondary School and accepts pupils from Year 2 (6-7 years old) to Cambridge Upper Secondary (IGCSE) Year 11 (16-17 years old).

Class/age range:
- Primary School for Years 2-6 (6 to 11 years)
- Lower Secondary School for Years 7-9 (11-14 years)
- Upper Secondary School for Year 10-11 (14-17 years)

Accredited examinations:
- Cambridge Primary Checkpoint
- Cambridge Lower Secondary Checkpoint
- Cambridge IGCSE (International General Certificate of Secondary Education)

This exceptional learning facility is situated in the Włochy district, close to the outskirts of Warsaw’s premier business hub, near Galeria Mokotów. It is within easy reach of the city centre, with convenient and accessible transportation links.

The classrooms at our Włochy campus are all equipped with interactive technology, a class computer, and reliable wi-fi access. The bright, spacious, modern layout of our classrooms are conducive to creating calm, positive learning spaces, and therefore ideal environments for catering to your child’s educational needs. Alongside these classrooms, the campus also boasts a number of specialist learning environments: modern, fully equipped and functional biology and chemistry labs, and generously resourced IT and art facilities. Our students also benefit from the calm environment of our library and study rooms – a place for quiet, independent reading, reflection and preparatory work.

The campus is also home to a spacious cafeteria and is a great place for students to eat lunch and socialize, whether this is a nutritious, tasty meal provided by our caterers, or a packed lunch prepared at home.

Our Włochy campus comes equipped with CCTV cameras throughout, and this, along with the campus’s security service, ensures your child’s safety and well-being at all times.

Furthermore, students at Włochy campus enjoy the use of outdoor sports pitches, an indoor sports hall, and full access to a range of sports and exercise facilities (including swimming) at the local sports complex, located less than five minutes walk from the school.

We pride ourselves on having created a nurturing and supportive Primary School environment alongside a Lower Secondary School that fully prepares our students for their transition to High School.

Sprawdź jak dojechać z jakdojade.pl

sprawdź

Profile i Punkty Międzynarodowe Liceum Thames British School na rok 2023/2024

Opinia o Międzynarodowe Liceum Thames British School Warszawa

5 /5 1 oceniających
Dodaj komentarz Dodaj ocenę
avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

Gość

Czy ta szkoła serio kosztuje 84500zl za rok nauki w klasie IB?Jeśli tak,to skąd bierzecie na to pieniądze(w jaki. Zawodzie się tak dużo zarabia)?

0| 0 • odpowiedź • 21 marca 2023 o 23:16:50 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

nadi

Na szkołę zdecydowałam sie z polecenia znajomej, której dwójka dzieci chodziła do podstawówki, potem do liceum. Tak wiec informacje mialam o niej z pierwszej ręki. Po dwóch latach mogę stwierdzić,ze był to dobry wybór. Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie, nauka w języku angielskim, ale dzieci bardzo szybko zalapały język, teraz mówią nim biegle. Indywidualne podejście do ucznia oraz sporo zajęć dodatkowych. Zajęcia prowadzone w niewielkich grupach tak wiec uwaga nauczyciela jest skupiona na dziecku. Z powodu epidemii koronawirusa przez jakiś czas były prowadzone zajęcia online, jednak wszystko zostąło przeprowadzone fachowo i nauczyciele dobrze się do nich przygotowali. Sama infrastruktura szkoły super, wszystko nowe.

12| 1 • odpowiedź • 05 sierpień 2021 o 11:57:55 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Ania

Czy dzieci dołączyły do Liceum po polskiej szkole podstawowej? Z góry dziękuje za info bardzo mnie to ciekawi.

14| 16 • odpowiedź • 17 stycznia 2022 o 13:19:41 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

nadi

Przepraszam za tak późną odpowiedź w temacie, ale nie zobaczyłam pytania. Jedno dziecko poszło do szkoły w wieku 10 lat, dobrze się odnalazło , pomimo tego, ze po angielsku nie mówiło zbyt dobrze - na miejscu atmosfera była jednak dobra, tak więc nie było żadnych stresujących sytuacji. Bardzo szybko nadgoniło poziom, o wiele szybciej niż sądziłam. Drugie dziecko poszlo po polskiej szkole podstawowej, mianowicie po gimnazjmu, ale w tym przypadku poziom angielskiego był dobry (aczkolwiek nie biegły). Również nie było problemu.

0| 0 • 14 września 2023 o 11:28:20 • zgłoś naruszenie

avatar

nadi

Jestem zadowolona

4| 4 • odpowiedź • 05 sierpień 2021 o 11:52:39 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź