IX Liceum im. Klementyny Hoffmanowej Warszawa
IX Liceum im. Klementyny Hoffmanowej

Ocena: 3

Oceń Placowkę

IX Liceum im. Klementyny Hoffmanowej Warszawa

IX Liceum im. Klementyny Hoffmanowej

Rodzaj: liceum / Szkoła Publiczna

Strona: Przejdź na stronę szkoły

e-mail: sekretariat@zs125.edu.pl

Tel.: (22) 628-05-45

Adres: ul. Hoża 88 , 00-682 Warszawa

W IX Liceum Ogólnokształcącym im. Klementyny Hoffmanowej uczą się młodzi, zdolni ludzie o sprecyzowanych zainteresowaniach i dużej motywacji. Szkoła stawia im wysokie wymagania stwarzając jednocześnie sprzyjającą rozwojowi uczniów, bezpieczną atmosferę. Efektem są bardzo dobre wyniki egzaminów maturalnych i wysokie miejsce w rankingu liceów warszawskich, w roku 2015 - 9 miejsce. W Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących uzyskaliśmy w 2015 r. 19. miejsce, a w Rankingu Maturalnym - 12 miejsce w Polsce. Słyniemy z bardzo dobrego przygotowania uczniów do studiowania na prestiżowych uczelniach, szczególnie na kierunkach medycznych.

Zaproponuj zmianę

Sprawdź jak dojechać z jakdojade.pl

sprawdź

Profile IX Liceum im. Klementyny Hoffmanowej na rok 2018/2019

Matury IX Liceum im. Klementyny Hoffmanowej

Język polski

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Matematyka

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Język angielski

Śr. Wynik

0%

Zdawalność

0%

Opinia o IX Liceum im. Klementyny Hoffmanowej

3 /5 -22 oceniających

przyznane przez 8 osób

przyznane przez 3 osób

przyznane przez 1 osób

przyznane przez 1 osób

przyznane przez 9 osób

avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinię akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl
avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

Marett

Obecnie kończę pierwszą klasę, jednak przychodząc do tej szkoły liczyłam na coś totalnie innego. Atmosfera w szkole jest ok, jednak w klasie z ludźmi, z którymi ma się bliższy kontakt jest to masakra. A wszystko przez to, że większość ludzi uważa sie za niewiadomo koogo, są chamscy i traktują innych, z którymi się nie przyjaźnią, jako gorszych, nie kryjąc swojej urazy, często rzucając na całą klasę wredne komentarze, które słyszą nawet nauczyciele. Z nimi też nie jest najlepiej. Oni również mają wybujałe ego, wystarczy raz czy dwa nie powiedzieć dzień dobry lub zgłosić więcej nieprzygotowań w klasie niż zazwyczaj (9/13 osób w grupie)i już jest wielka spina. Generalnie jeśli idzie o nauczycieli trzeba strasznie uważać, żeby przypadkiem ich nie urazić w takich sprawach jak powyżej, gdyż może powstać konflikt trwający nawet kilka miesięcy. Przez szkołę w połowie czerwca, w wyniku stresu, przemęczenia oraz braku snu spowodowanych harowaniem do wystawienia ocen, mimo częstego niewywiązywania się z terminów ze strony profesorów, parę osób z mojej klasy ucierpiało na zdrowiu. Jedna trafiła do szpitala, po tym jak prawie straciła przytomność, inna dostała podczas lekcji drgawek ze stresu, z kolei jeszcze inna zaczęła łysieć. Nie polecam osobom, którym zależy. Zależy na angażowaniu się, tworzeniu atmosfery i na nauce albo wynikach w nauce, bo dostaniecie siarczysty policzek, czy to od nauczycieli, czy od hipokrytycznych koleżanek i kolegów - najmądrzejszych na całym świecie.

0| 0 • odpowiedź • 21 czerwca 2018 o 13:42:15 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Łuki • 3

Kończyłem szkołę kilka lat temu Plusy: - dobra matematyka, ale bardzo wymagająca (ja miałem 2 na koniec, matura podstawa zdana na 100%) - możliwość wyjazdów w różne miejsca, integral, zimowe, wymiana z innymi szkołami - próba zorganizowana kół dla osób zainteresowanych działalnością artystyczną (fotografia, teatr, muzyka) Minusy: - WIĘKSZOŚĆ nauczycieli uważa się za nie wiadomo kogo. Szczytem bezczelności była opinia pewnej Polonistki o tym, że studniówka ma być stworzona pod nauczycieli, a nie uczniów albo że trzeba się do nich zwracać per Profesorowie..., - zależy od rocznika, ale ludzie są wychowywani na nerdów albo donosicieli, każdy walczy i zabija się o jak najlepsze wyniki, podkładając kłody innym... - do matury uczysz się sam, 0 wsparcia, - bardzo przeciętne języki (z ang. poziom mi spadł, musiałem ratować się korepetycjami) Szkoła nie dla każdego. Podsumowując: 3/5

2| 5 • odpowiedź • 12 kwietnia 2018 o 11:49:08 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

absolwent

muszę się nie zgodzić jeśli chodzi o przygotowanie do matury, to zależy na których nauczycieli trafiłeś, moi niektórzy starali się jak mogli, innych nic nie interesowało, choć moim zganiem fakt że nauczyciele np chemii nie uczą do matury to duża zaleta, oni nie chcą nauczyć cię typowych schematów ale myśleć. Przeciwnie niektórzy nauczyciele, głównie fizy chcieli przygotować tylko do matury i to według starej podstawy, efekt był raczej mierny

1| 0 • odpowiedź • 17 kwietnia 2018 o 23:16:08 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

absolwent

zgoda, przerośnięte ego polonistek to największy problem tej szkoły (nie licząc nowej pani dyrektor i jej równie niekompetentnych wicedyrektorów)

1| 2 • odpowiedź • 17 kwietnia 2018 o 23:17:52 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając komentarz akceptujesz regulamin komentarzy portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź

Załaduj wszystkie opinie

wyszukiwarka profili
wyszukiwarka kierunków

Ranking Szkół Średnich 2018 już jest!

Sprawdź która szkoła jest najlepsza!

Przejdź do rankingu Zamknij