NULL Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi I Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego Łomianki
konto
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi I Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego

Ocena: 3

Oceń Placowkę

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi I Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego Łomianki

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi I Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego

Rodzaj: podstawówka / publiczna

Strona: Przejdź na stronę szkoły

e-mail: sp3@poczta.lomianki.pl

Tel.: (22) 751-56-10

Adres: ul. Stanisława Staszica 2, 05-092 Łomianki

Języki: język angielski język francuski język niemiecki

Porównanie wyników egzaminu ósmoklasisty 2023

Opinia o Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi I Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego Łomianki

3 /5 3 oceniających
Dodaj komentarz Dodaj ocenę
avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

Ja

Szkoła ok. Mam zastrzeżenia dlaczego nie można zrobić porządku z kobieta od polskiego A. Drej- to nie jest pedagog! To wypalony, sfrustrowany człowiek, który nie szanuje uczniów, nie potrafi prowadzić dialogu na poziomie. Młodzi ludzie nie maja w tej kobiecie oparcia i nic konstruktywnego nie wyniosą z lekcji poza chamstwem, na uczniów patrzy z góry jest złośliwa. Nic swoją osoba nie reprezentuje. Język jakim operuje ta kobieta jest karygodny. Uczeń ma prawo popełniać błędy i ma prawo do pomyłek. A pedagog jest od tego aby go wspierać w edukacji i uczyć a nie wyśmiewać i pozłości nazywać uczniem ironicznie „ geniusz” chciałabym żeby to przeczytała i odpowiedziała sobie na pytanie- „ jakim jestem pedagogiem?” „ jak będą mnie wspominać uczniowie?” „Czego ja ich nauczyłam?”

1| 0 • odpowiedź • 09 października 2023 o 09:52:48 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

DE

O tak, tak! Sama prawda. Ze tez jeszcze kuratorium sie nie zainteresowała tym przypadkiem

1| 0 • odpowiedź • 10 października 2023 o 20:57:20 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

PZ

Brak empatii i zrozumienia ze strony dyrektora budzi moja watpliwosc co do kompetencji na tym stanowisku. Miałem wiarę ze szkołą powinna być dla ucznia ale w tym przypadku nadzieja rozminęła się z rzeczywistością.

2| 0 • odpowiedź • 13 września 2023 o 13:57:00 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Gość

Ja bardzo żałuję, że przeniosłam dziecko do tej szkoły. Sama Dyrekcja to przemili ludzie i świetni nauczyciele. Pani od biologii, geografii, chemii, historii Pan od fizki idealni nauczyciele. Natomiast P. Aurelia od polskiego bądź Grażna od WOS mogę zespuć reputację całej szkole. Na P. Drej nikt łącznie z dyrekcją nie ma wpływu. Robi co chce. Zabija w dzieciach wszystko co najlepsze - chyba nie znajdą się dzieci ani rodzice, kórzy nie maja z nia problemów. Pani jest arogancka, do dzieci odzywa się lekceważąco często twierdząc, że są głupi, nic nie umieją cytując potrafi powiedzieć na lecji, że z poziomem wiedzy klasy to znalazłaby sznur i pierwsze lepsze drzewo. Ogólnie na każdym zebraniu sa do niej kolejki, rodzice po spotkaniu potrafią wyjść z płaczem. Pani pastwi się nad wszytskimi a najlesze jest to, że inni młodzi fajni nauczyciele również mają z nią problemy. Pani od WOS to osobna historia - kobieta niemiła, nieprzyjemna i chyba za karę pracująca z dziećmi. Największym minusem tej szkoły jest ilość sprawdzianów, kartkówek, klasówek itp. Patrząc na librusy znajomych to często przez miesiąc nie mają tyle ile nasze dzieci przez tydzień. Dzieciaki uczą sie całymi dniami i weekendami bo nikogo nie obchodzi, że dzieci nie dają rady. Ogólnie odrazdzam szkołę mimo niektórych świetnych pedagogów.

4| 4 • odpowiedź • 23 marca 2023 o 11:17:06 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Gość • 2

Ogolnie szkoła spoko, dyrektor zmienił się w tym roku więc są plusy i minusy, niektórzy nauczyciele są naprawdę fajni np. Pan Rysio od matematyki i fizyki,ktorego żarty, zachowanie komentarze itp naprawdę śmieszą w dodatku fajnie prowadzi lekcje, naprawdę jeden z najlepszych nauczycieli (tylko uwaga pyta co tydzień/dwa zawsze 3 osoby), nauczyciele są również i beznadziejni tacy jak pani od niemieckiego Ania, pani od matmy Ewa co siedzi i przegląda zalano na lekcji wyświetlając jedno zadanie do zrobienia dla klas bo nie chce jej się przerabiać materiału w 8 klasie! Faworyzuje uczniów strasznie, więc jak nie jesteś orłem z matmy to nie masz co próbować podbijać. Najgorsza nauczycielka, do matematyki egzaminu uczyłam się z yt i korków i to mi pomogło pani Ewa nie powinna w ogóle uczyć. Pani od geografii uczy z pasja, jest trochę surowa ale ogólnie mila osoba, historia zależy na oto traficie pani Ania beznadziejna nauczycielka natomiast pan Krzysztof(dyrektor) jest naprawdę fajny i można z nim pożartować na wiele tematów zwłaszcza na temat teściowej. Nauczycieli od polskiego jest trzech, najlepsza jest pani Katarzyna to przemiła osoba, Pani Aurelia jest wymagająca bardzo i będzie wam z nią ciężko ale ogólnie przyjazna pani, pani Beata umie uczyć ale surowa jest. Nauczycielki od angielskiego są zupełnie różne, jedyna pani która może cię czegoś nauczy to pani Katarzyna reszta średnio. jeśli chcesz iść na rozszerzony wos pani Elżbieta zniszczy w tobie ta pasji natomiast Pani Paulina jest dobra nauczycielka od tego przedmiotu. Pani od biologii i chemii to jedne z najlepszych i najmilszych nauczycielek im nie ma co zarzucić. Nauczyciele wf są również różni, jedni maja na ciebie wywalone drodzy wycisną z ciebie ósme poty, zależy na kogo trafisz. Pan od muzyki to jest hit odklejony człowiek mówiący tylko o narkotykach, protestach, że polska o okropny i że bez nut nie uda nam się w życiu. Pani od informatyki/wicedyrektorka to kochana pani i napewno ja pokochacie, natomiast pan od informatyki... powodzenia w zdaniu roku u niego, nawet w 8 klasie. Jestem absolwentka tej szkoły i w tym roku kończę 8 klasę, moim zdaniem przygotowania do egzaminu nie są najlepsze, wiedzę głównie musisz zdobywać sam, szczerze mówiąc osoby, które maja większe plany na życie niż zawodówka lub liceum na pierwszym lepszym profilu odradzam to szkole. Z względu na nauczycieli jak i wygląd szkoły. Szkoła budowana na 300 uczniów, jest w niej na ten moment ponad 700. Tłok na korytarzach i w klasach. Portierzy stojący przy wejściu do szkoły, wspaniale osoby i super się z nimi gada jak się znajdzie temat, pani Pielęgniarka cudo będę napewno do niej przychodzić jeszcze po zakończeniu szkoły, wszyscy ja kochają i uwielbiają całym sercem, kochamy cię pani Kasiu

5| 4 • odpowiedź • 18 maja 2022 o 18:42:00 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Gość

2. osoby w tej szkole które poznałam naprawdę kocham je i będę za nimi tęsknić ale za szkoła zdecydowanie nie. Klasa sportowa nie ma szalu basen codziennie i tyle. Klasa dwu języczka w miarę okej nie jest to wow, ale twój angielski wskakuje jednak na wyższy poziom trochę. No ogólnie powiem wam ze średnio i tyle

0| 0 • odpowiedź • 18 maja 2022 o 18:46:40 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Gość

Szkola jako tako git tyle ze niektorzy nauczyciele srednio

1| 6 • odpowiedź • 18 maja 2022 o 18:21:39 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź