konto
Szkoła Podstawowa nr 24

Ocena: 1.16

Oceń Placowkę

Szkoła Podstawowa nr 24 Wrocław

Szkoła Podstawowa nr 24

Rodzaj: podstawówka / publiczna

Strona: Przejdź na stronę szkoły

e-mail: sekretariat@sp24.nazwa.pl

Tel.: (71) 798-69-20

Adres: ul. Częstochowska 42, 54-032 Wrocław

Języki: język angielski język niemiecki

Sprawdź jak dojechać z jakdojade.pl

sprawdź

Wyniki z egzaminu ósmoklasisty 2022

Przedmiot śr. wynik osoby
język angielski 86.96% 106
matematyka 83.19% 108
język polski 72.07% 108

Porównanie wyników egzaminu ósmoklasisty 2022

Opinia o Szkoła Podstawowa nr 24 Wrocław

1.16 /5 31 oceniających
Dodaj komentarz Dodaj ocenę
avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

Uczennica 8 klasy • 1

Jestem uczennicą tej szkoły od pierwszej klasy i szczerze nie polecam - o ile ludzie w miarę znośni i szkoła całkiem duża i zadbana, o tyle nauczyciele do bani. Jedyne wyjątki to Pan Łopaciński, Pani Szarek i Pani Kolasa, której niestety już nie ma. Cała reszta to ludzie, pompujący sobie ego kosztem uczniów. Pan Przemysław Różański robi afery za to że komuś but spadł z nogi albo zakazuje wiązania trampków podczas rozgrzewki. Pan Marcin robi dramy o to, że dziewczyny noszą topy w lato, i mówi że jest to zakazane chociaż w regulaminie szkoły nie ma o tym ani słowa. Pani z fizyki robi kartkówki z zupełnie czegoś innego niż zapowiedziała, i gdy ktoś mówi, że nie rozumie tematu, ona go olewa mówiąc "trzeba było słuchać". Pan Marks ostatnio zaczął pytać na lekcji na której miał być sprawdzian, i dziwił się dlaczego nie umiemy ostatniej lekcji (bo oczywiście uczyliśmy się na sprawdzian a nie z tego co było ostatnio). Pani Olejnik robi afery jakich mało o wejście do toalety z przyjaciółką, a jak jej córeczka odwalała akcje to miała wywalone. Pani z chemii pyta i jak nie umiesz jednej rzeczy dostajesz pałę. Cała kadra nauczycieli jest powalona, i stresują zamiast uczyć. Jednak proszę nie obrażać pana Krzysztofa Łopacińskiego bo on jako jeden z niewielu uczy, zamiast tylko wymagać a kartkówki są proste jeśli słucha się na lekcji. Oprócz tego pani pedagog i psycholog są naprawdę miłe i pomocne, to jedyne dobre strony tej szkoły. Nie polecam.

3| 5 • odpowiedź • 30 listopada 2022 o 16:40:58 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Uczeń 8 klasy

Chodzę do tej szkoły od zerówki. Chyba każdy słyszał sprawę o dzieciach bojących sie nauczycielki, ponieważ na nich krzyczy. Sprawa sprzed 2 lat, może więcej, lecz nadal do niezapomnienia. Niestety muszę potwierdzić, że to była prawda. Pamiętam kiedy chodziłam do 4-5 klasy. Był postrach Panią Kowieską. Czasami było słychać jej krzyk z klas, kiedy przechodziłam korytarzem. Kiedy byłam w zerówce miałam z nią zajęcia. Jedyne co pamiętam z tamtych lat to bardzo nie miły stosunek do dzieci. Nauczycielka mi często złośliwie dogadywała, pomimo tego, że mogła mi zwykle zwrócić uwagę. Przechodząc do teraźniejszości. Jest tragedia, ale nie najgorsza. Jak to mówią, trzeba być pozytywnym. Najczęściej kończę lekcje o 15, a zaczynam o 8. A co z pytaniem, zadaniami domowymi, sprawdzianami? W tym aspekcie już nie da być się pozytywnym. Mam dosyć krótką drogę do domu, z 20min. Po przebraniu się, zjedzeniu itd. jest już ok.16. A z lekcjami siedzę do 21 najwcześniej. I teraz mi powiedzcie, gdzie mam znaleźć czas dla siebie, czas na naukę do egzaminów? 3 sprawdziany tygodniowo? To norma. Mówiąc o nauczycielach, naprawdę nie są najgorsi. Pan Łopaciński to zdecydowanie najlepsza osoba ucząca w tej szkole. Co prawda to prawda, robi często kartkówki. Ale za to nie zmienia to tego, że bardzo zrozumiale przekazuje uczniom materiał, i utrzymuje humor na lekcji. Drugie miejsce zdecydowanie zajmują Pani Szarek oraz Pani Pecyna. Bardzo miłe osoby, przyjemnie się pracuje z nauczycielami takimi jak one. Nie będę owijać w bawełnę, trzecie miejsce przyznaję nikomu, ponieważ wszystkich innych nauczycieli nie lubię, lub zostawiam ich bez opinii. Teraz porozmawiajmy o idiotycznym nauczycielu informatyki oraz fizyki, który uczył mnie w 6 klasie. Nasz ukochany Pan Bil. Obracanie w kółko kształtów w paincie przez 45 min. Bardzo ciekawe doświadczenie. Pan Bil na lekcjach przeglądał sobie odkurzacze xD Na serio śmieszny typ. Brak nauczycieli w szkole.. W tamtym roku nie było Pani od fizyki przez pół roku, a kiedy była, uczyła nas niczego. Od tamtego roku Katecheta uczy geografii (podziwiam Pana Wilczyńskiego, na serio dobry nauczyciel z gegry), a Pani z wf uczy informatyki. Dość mówienia o nauczycielach. Teraz szybkie opinie na temat innych. Sprzątaczki? Miłe, sympatyczne. Pedagog, psycholog? Jest nie najgorzej. Dyrektor? I tu się zatrzymam... Porażka. Uczniowie jednak są wspaniali. Pozyczanie rzeczy osobom których się nie zna jest kompletnie normalne, masz gwarancje że oddadzą ci to po godzinie. Nikt się z nikogo nie naśmiewa w starszych klasach, na serio miła atmosfera. Ale nie mogę tego powiedzieć o uczniach 4-5 klasy.. Zaczepiają cię i wyzywają. Na serio jakaś jest teraz patola z tymi młodymi xD Młodziaki się leją na każdej przerwie, ciekawy widok do oglądania. Na koniec wiadomość do wszystkich rodziców: Moim zdaniem ta szkoła zasługuje na 5/10. Jeśli masz lepsze opcje, wyślij swoje dziecko gdzieś indziej. Jeśli jednak nie masz innego wyboru, nie jest to szkoła najgorsza do edukacji.

4| 0 • odpowiedź • 19 października 2022 o 17:58:06 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Były uczeń

Nauczyciele powinni dawać przykład a niestety czasem dzieci potrafią się lepiej zachować niż ci ludzie, bo nauczycielami ich nie nazwę…

7| 11 • odpowiedź • 17 listopada 2021 o 12:20:59 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Ojciec

Ta szkoła to jakiś żart , większość nauczycieli nie nadaje się do pracy z dziećmi. W statusie szkoły Rozdział 7 ppkt 12 - Uczniowie Szkoły, ich prawa i obowiązki jasno jest napisane że uczeń ma prawo do swobodnego wyrażania opinii we wszystkich sprawach w szczególności dotyczących życia szkoły, jeśli nie narusza tym dóbr innych osób. Niestety mój syn który miał wątpliwość do treści uwagi i chciał ja wyjaśnić został zwyczajnie olany przez pewnego nauczyciela i odesłany na przerwę z tekstem - " nie będę z tobą rozmawiał , mam przerwę proszę odejść ,nie mam ochoty dalej prowadzić z tobą konwersacji ". Co to ma być ? , po co wogóle taki nauczyciel przychodzi do szkoły skoro nie ma ochoty rozmawiać z uczniem .Za co mu płaca ? za uczenie i wspieranie uczniów czy olewnanie i bezczelnośc . Jeżeli chcecie aby wasze pociechy nie zniszczyły sobie psychiki od najmłodzszych lat to odradzam wam puszczenie swoich dzieci do tej "pseudo placówki " . Moje dziecko zmieniło szkołę i polecam taką decyzje każdemu .

7| 5 • odpowiedź • 07 października 2021 o 20:39:08 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

oo

ciekawe na jaką i czy lepsza... ?

0| 0 • odpowiedź • 08 marca 2023 o 08:31:02 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Rodzic • 1

M A S A K R A nauczyciele nie umieją rozmawiać z dziećmi, FATALNA kadra nauczycielska, 90% nauczycieli do wymiany. Nie wiem kto im dał uprawnienia do pracy z młodzieżą! Mogłabym podać wiele przykładów skandalicznych zachowań tych pseudo pedagogów. Na szczęście moje dziecko już nie uczęszcza do tej szkoły, dla dobra mojego dziecka, zmuszona byłam przepisać je w 7 klasie do innej placówki. W nowej szkole nauczyciele traktują uczniów chociaż z jakimkolwiek należytym im szacunkiem.

6| 1 • odpowiedź • 07 października 2021 o 20:18:23 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź

Załaduj wszystkie opinie