konto
Szkoła Podstawowa nr 150  im. Walerego Wróblewskiego

Ocena: 2.33

Oceń Placowkę

Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 150  im. Walerego Wróblewskiego

Rodzaj: podstawówka / publiczna

Strona: Przejdź na stronę szkoły

e-mail: sp150@edu.um.warszawa.pl

Tel.: (22) 666-94-04

Adres: ul.gen. WiktoraThomméego 1, 01-491 Warszawa

Języki: język angielski język niemiecki

Sprawdź jak dojechać z jakdojade.pl

sprawdź

Wyniki z egzaminu ósmoklasisty 2022

Przedmiot śr. wynik osoby
język angielski 92.1% 118
matematyka 82.26% 117
język polski 73.83% 117

Porównanie wyników egzaminu ósmoklasisty 2022

Opinia o Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Warszawa

2.33 /5 6 oceniających
Dodaj komentarz Dodaj ocenę
avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

Anonim • 5

Bardzo polecam szkołę.

0| 0 • odpowiedź • 29 grudnia 2022 o 11:31:13 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Gość • 5

Uważam że to bardzo dobra szkoła mój syn przeniósł się do 7 klasy z innej podstawówki gdzie nie było ani organizacji ani nauki, przez co panował ogromny bałagan na lekcjach. W szkole 150, pracują naprawdę wspaniali i zaangażowani nauczyciele, poziom nauczania jest bardzo dobry, a uczniowie traktowani są indywidualnie i z szacunkiem. Syn nie znosił chodzić wcześniej do szkoły a tu stał się innym dzieckiem, bardzo dobrze wyraża się o swoich nauczycielach, dobrze czuje się w szkole, stał się otwarty i dopiero tutaj ma motywację do nauki bo zobaczył że zdobywanie wiedzy jest czymś satysfakcjonującym.

2| 0 • odpowiedź • 18 listopada 2022 o 18:05:40 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Absolwentka

W tym roku zakończyłam naukę w tej szkole. Szkoły nie polecam, ale również nie odradzam, jest nie wyróżniająca się na tle innych szkół podstawówką. Są nauczyciele cudowni, wkładający całe serce w przekazywanie wiedzy oraz tacy, do których strach przyjść na lekcje. Mimo wszystko atmosfera jest świetna, a Pani Vice dyrektor przecudowna, wspierająca i pomagająca na każdym kroku. Pani pielęgniarka jak i Pan pedagog są super, zawsze chętnie porozmawiają , wysłuchają problemów i pomogą. Poziom nauki nie jest jednak zbyt wysoki, oprócz paru nauczycieli, którzy faktycznie prowadzą lekcje z sercem, nie jest zbyt ciekawie. Sprawdziany z internetu, które każdy uczeń może znaleźć, brak jakiegokolwiek zaangażowania ze strony nauczyciela, a gdy przychodzi do sprawdzianu na zadane pytania można usłyszeć odpowiedz -,nie wiem, nie czytałem tego’- Wyniki z egzaminu, jak i osiągnięcia w konkursach to praca dzieci, korepetycji i duże zaangażowanie rodziców. Mimo paru minusów, jeśli mieszka sie w okolicy, nie warto szukać czegoś dalej i dojeżdżać do szkoły w porannych korkach, każda podstawowka wyglada podobnie, a sugerowanie sie złymi opiniami, nie jest najlepszym pomysłem.

0| 0 • odpowiedź • 02 września 2022 o 16:54:44 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Absolwentka • 1

w tym roku skończyłam sp 150 i niestety nie mogę polecić tej szkoły, a wręcz przed nią przestrzec. Może zacznę od egzaminów, uzyskałam całkiem niezłe wyniki, jednak jest to zasługa korepetycji z polskiego, matematyki, j. angielskiego i niemieckiego, a skoro jesteśmy przy niemieckim to muszę wspomnieć o nauczycielce od tego przedmiotu. Lekcje z tą panią były czymś strasznym, okropnie nas poniżała, wyśmiewała, nie uczyła, a wymagała, często na sprawdzianach był materiał którego nie było na lekcjach, albo niektórych rzeczy (nawet z gramatyki) mieliśmy uczyć się sami w ramach pracy domowej. Pani od matematyki W.M. bardzo wymagająca do klasy 7 świetnie uczyła, jednak od 8, gdy ktoś czegoś nie umiał krzyczała i dziwiła się jak można czegokolwiek nie rozumieć. Zaczynając nowy temat nie tłumaczyła czego będziemy się uczyć i jak coś wyliczać, tylko robiła zadania na tablicy i brała uczniów, którzy umieli rok do przodu. Pani D.P. od angielskiego, bardzo miła, wyrozumiała i przerabiała z nami te potrzebne tematy, niestety nie umiała za dobrze tłumaczyć ale przynajmniej robiła sprawdziany z rzeczy które przerabiała. Teraz może wspomnę o uczniach, mój przyjaciel musiał zmienić szkołę, bo nie wytrzymywał tego jak pani od polskiego go poniżała, kiedyś chłopcu zdjęli spodnie na środku korytarza i nauczyciel powiedział mu, że trzeba było je zawiązać, mogłabym opowiadać o wielu innych sytuacjach gdzie interwencja nauczycieli na różne sytuacje była oburzająca albo nie było jej wcale. Mimo wszystko szkoła ma cudownego pedagoga, który jest u nas od wielu lat, uwielbia prace z dziećmi i bardzo nam pomaga, prowadzi też terapie i organizuje obozy, ogólnie złoty człowiek. Mamy też niezły sprzęt sportowy, wielką halę, 2 boiska i pozdrawiam Pana od wf-u R.M.

0| 0 • odpowiedź • 02 sierpień 2022 o 23:11:07 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Małgosia

Z niedowierzaniem przeczytałam zamieszczone tutaj komentarze. W SP150 pracują wspaniali nauczyciele a nasza pani dyrektor jest osobą serdeczną i bardzo życzliwą.Nauczyciele wiele wymagają od uczniów a jeszcze więcej od siebie. Nikt nie jest zastraszany ani poniżany. Uczniowie traktowani są z szacunkiem. Mamy wysoki poziom nauczania, nasze dzieci są laureatami licznych konkursów przedmiotowych.Większość uczniów w poszczególnych klasach ma oceny bardzo dobre.Nauczyciele poświęcają swój czas prywatny aby prowadzić zajęcia dodatkowe,wieczorami i w weekendy.Zmiana wicedyrektora wynikała tylko z faktu, że poprzedni zrezygnował z pracy mając inne plany zawodowe. Nowym wicedyrektorem została nauczycielką,którą dzieci uwielbiają i jest powszechnie lubiana. Nieprawdą jest że zadaje się mało prac domowych. Ani że "nikt" nie wymaga prowadzenia zeszytów. Nauczyciele pracują z ogromnym zaangażowaniem. Pani Dyrektor zawsze reaguje na skargi.Jest osobą empatyczną i stara się każdemu pomóc. SP 150 to szkoła na wysokim poziomie a pracujący w niej nauczyciele mogą być autorytetem dla uczniów. Codziennie widzę jak bardzo angażują się w swoją pracę,wielu zostaje w szkole po godzinach,prowadzą rozmowy z rodzicami, biorą udział w licznych szkoleniach,starają się pomóc uczniom,którzy mają różne problemy.Zamieszczone tutaj komentarze są absolutnie krzywdzące i niesprawiedliwe.Takiej Pani Dyrektor jaką mamy obecnie inne szkoły mogą nam tylko pozazdrościć i to samo dotyczy wicedyrektorów. Jeśli ktoś z Państwa zastanawia się nad wyborem szkoły dla swego dziecka ja Szkołę Podstawową nr 150 szczerze polecam.

0| 9 • odpowiedź • 25 czerwca 2022 o 05:55:36 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Marko

Niestety, skusiliśmy się tą szkołą sugerując się starymi opiniami. Obecnie jesteśmy zaskoczeni pato-nauczycielstwem jakie tam panuje. Syn był zastraszany na lekcjach, jakie kolwiek zachowanie, odwrócenie się, poproszenie kolegi z sąsiedniej ławki o cokolwiek, kończy się znakomitą większością uwagą negatywną. A ocena negatywna - nawet jedna - obniża automatycznie ocenę z zachowania o "1" zgodnie ze statutem szkoły. Nauczyciele notorycznie wykorzystują to aby podporządkowywać uczni. Synowie, mimo średnich 5.0 i 4,84, mimo zaangażowania w zajęcia sportowe, wolontariat, akcje promocyjne - pieczenie ciast itp., nie chcą chodzić ze względu na podejście nauczycieli. Tych z zaangażowaniem i podejściem do ucznia - można policzyć na palcach jednej ręki. Nauczyciele bardzo nie lubią indywidualistów, wszystkich próbują stłamsić i wychować jak na KUL-u. Szkoda mi dzieci, jeden skończył ale drugiego chyba zdecydujemy się przenieść. Nie z powodu ocen, te ma bardzo dobre, ale ogólny poziom nauczania jest (stał się) niski. Ocena zachowania polega na ocenie podporządkowania i posłuszeństwa. Nie godzę się na to. Jeśli kochacie swoje dzieci - nie wysyłajcie ich tutaj. Niech kompleksy nauczycieli nie zniszczą ambicji i serca Waszych pociech. A szkoła.... coż, lepiej chyba już nie będzie.... Jedynie na plus widzę porządek w szkole i nadzór na korytarzach. Nic więcej już mnie tu nie satysfakcjonuje... Aaaaa to chyba jedyna szkoła gdzie dzieci nie znają swoich ocen - tylko rodzice przez dzienniczek, jedyna gdzie dzieci mogą bazgrać w zeszytach - bo nikt nie wymaga od nich ładnego i starannego prowadzenia. Jedyna, gdzie prac domowych jest mało - tu nauczyciele idą na minimum pracy.

1| 5 • odpowiedź • 13 czerwca 2022 o 18:01:01 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Wiesiek

Szkoła ma różnych nauczycieli, więc nie chciałbym generalizować. Nieliczni to nauczyciele z powołaniem. Większość jednak sprawia wrażenie, że przychodzi do szkoły za karę. Nauczyciele otwarcie mówią, że prowadzą włoski strajk. Dużo wymagają od uczniów, ale od siebie niewiele. W klasie coraz więcej uczniów ma korepetycje. Sukcesy korepetytorów, nauczyciele przypisują sobie. Od czasu zmiany dyrektora jest coraz gorzej. Racjonalne argumenty schodzą na dalszy plan. Ważniejsze są dobre relacje z nauczycielami - koleżankami. Kolejna zmiana wicedyrektora w tym roku szkolnym na pewno nie jest zmianą korzystną. Poprzedni zdecydowanie był w gronie zarządzających głosem rozsądku. Niektórzy nauczyciele nie powinni w ogóle pracować w szkole. Ubliżają uczniom - głupi jesteś, debilu, ... Krytyka nauczyciela kończy się represjami - dyrekcja przymyka na to oczy i nie reaguje na skargi. Prawa ucznia są nagminnie łamane. Moim zdaniem kadra do wymiany. Niektórzy spokojnie mogliby znaleźć pracę w służbie więziennej. Dziwne, że kurator jeszcze nie wszedł do tej szkoły. Zabraliśmy córkę, bo się męczyła i to była najlepsza decyzja ever, bo świetnie sobie radzi w nowej szkole.

3| 4 • odpowiedź • 23 marca 2022 o 00:18:20 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Miłosz Sałata • 1

Bardzo fajna szkoła, durzo kartkuwek z polskiego z kturych mialem same piontki bo szkola dobrze nauczyla mnie zasad ortografi i gramatyki serdecznie pozdrawiam panią "twardą wiedźme" tłumacząc z angielskiego. Szkoła świetna

1| 8 • odpowiedź • 14 września 2021 o 18:41:50 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

twuj stary

jk100%

2| 0 • odpowiedź • 20 maja 2021 o 20:55:38 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź
avatar

Arek

Uczniowie nie powinni mieć możliwości komentowania ;) Za dużo klasówek - źle, ktoś pali papierosy - źle, za dużo prac domowych - źle. Zobaczcie jak dzięki temu "za dużo" dobrze Wam wychodzą egzaminy końcowe. Później w liceum też jest dużo łatwiej, jak się ma solidne podstawy, a nie tylko na "ślizganiu" z klasy do klasy na niby piątkach. Żeby nie było nie jestem nauczycielem, pozdrawiam :)

1| 3 • odpowiedź • 27 marca 2021 o 12:21:16 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Odpowiedź

Załaduj wszystkie opinie