konto

Korepetytor pawel81 : język czeski

Przedmiot:język czeski

Cena:50 - 60 zł

Czas:60 minut

Opis

Lekcje języka czeskiego na wysokim poziomie u wymagającego, sympatycznego i doświadczonego korepetytora.

Udzielam profesjonalnych i skutecznych lekcji czeskiego we Wrocławiu dla osób indywidualnych (młodzież od poziomu szkoły średniej, studenci, dorośli) chcących podjąć naukę w celach prywatnych, biznesowych czy naukowych: do pracy, szkoły, biznesu, handlu czy na wycieczkę. Pracuję na najlepszych materiałach czeskich wydawnictw, mam 15 lat doświadczenia w pracy z językiem i prowadzeniu zajęć prywatnych dla osób z różnych grup wiekowych i zawodowych. Możliwość nauczania specjalistycznego słownictwa potrzebnego w pracy w danym zawodzie (firma, obsługa klienta, turystyka, gastronomia, służba zdrowia). Nawiązuję doskonały kontakt z młodzieżą i dorosłymi zmotywowanymi do nauki. Wykorzystuję wartościowe materiały książkowe, w tym wysokiej jakości podręczniki kursowe, skrypty, słowniki, repetytoria, gramatyki, kupione w czeskich księgarniach.

Dojeżdżam do ucznia pod wskazany adres na terenie Wrocławia. pod warunkiem skomunikowania lokalizacji z transportem miejskim. Preferowane miejsca udzielania lekcji: Krzyki, Huby, Gaj, Wojszyce, Ołtaszyn, Tarnogaj, Partynice, Plac Grunwaldzki, Biskupin, Sępolno. Prowadzę oczywiście zajęcia online przez Skype.

Moi zadowoleni uczniowie nie kłamią:

Maciej (I) Ocena: 5/5 "Świetny nauczyciel - precyzyjny i konkretny - jak język czeski!"

Maciej (II) Ocena: 5/5 "Godna polecenia osoba".

Lubię uczyć i mam zacięcie pedagogiczne.

Koszt lekcji 60 minut - 60 zł z dojazdem do ucznia. Na Skype- 50 zł. Dla dwóch osób z dojazdem - 60 zł za całość zajęć. Dla studentów zainteresowanych nauką języka czeskiego możliwe zniżki po indywidualnym uznaniu przeze mnie. Oferuję również pomoc studentom, zwłaszcza kierunków technicznych, w tłumaczeniu tekstów. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszam do kontaktu mailowego.

Poziom lekcji

Miejsce lekcji

U ucznia:

  • Wrocław (Wrocław, Dolnośląskie)

Online: Tak

Opinie

0 /5 0 oceniających
Dodaj komentarz Dodaj ocenę
avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

Anna

Super

0| 0 • odpowiedź • 07 maja 2020 o 12:56:25 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl
Wyszukiwarka Kierunków Studiów
Ranking Szkół Średnich 2020