konto

Korepetytor Ciekawa Matematyka : matematyka

Przedmiot:matematyka

Cena:40 - 50 zł

Czas:60 minut

Telefon:Pokaż numer

Opis

Witam serdecznie.

Mam na imię Karol i prowadzę profesjonalne kursy i zajęcia WAKACYJNE z MATEMATYKI ONLINE.
 

Elastyczne godziny i dni , do indywidualnego uzgodnienia. Aktualnie przygotowuję m.in. do poprawkowej matury, do poprawki półrocza/roku, pomagam nadrobić zaległości oraz przygotowuję do nowej klasy/szkoły.

Jestem zawodowym korepetytorem i od prawie 6 lat skutecznie pomagam w zrozumieniu matematyki, na poziomach od szkoły podstawowej do matury włącznie (ONLINE od ponad 1,5 roku).

Uczę z życzliwym, cierpliwym podejściem, dostosowując sposób przekazywania wiedzy do potrzeb ucznia. Angażuję się w moją pracę i tłumaczę w pomysłowy sposób na konkretnych zadaniach, które wspólnie rozwiązujemy. Wyjaśniam też zagadnienia teoretyczne.

Zajęcia odbywają się przy pomocy komunikatora ZOOM Cloud Meetings, Messenger lub Liveboard i uczeń może swobodnie zadawać pytania. Przy takiej formie zajęć, poza naszymi lekcjami, bez dodatkowej opłaty, pomagam przy rozwiązaniu trudniejszych zadań, np z zadań domowych. Uczeń przesyła do mnie zdjęcie zadania a ja przesyłam opis rozwiązania, krok po kroku. Moi uczniowie są bardzo zadowoleni z efektów jakie uzyskują dzięki zajęciom online. Taka forma zajęć może być mniej stresująca dla ucznia i daje możliwość nieprzerywania nauki podczas wyjazdu, choroby itp. 

Używam profesjonalnego tabletu graficznego, dzięki czemu jakość rozwiązań zadań zapisywanych na wirtualnej tablicy jest bardzo dobra.

Jedyne czego potrzebuje uczeń to komputer lub tablet oraz dostęp do internetu. Drogą elektroniczną przesyłam niezbędne materiały (zestaw arkuszy egzaminacyjnych, tablice maturalne, kartę najważniejszych wzorów). Po każdych zajęciach przesyłam zestaw zadań utrwalających do samodzielnej pracy oraz wszystkie zapisane przeze mnie notatki w formie pliku jpg lub pdf.
 

Prowadzę zarejestrowaną działalność edukacyjną, więc jest możliwość podpisania umowy (dla zainteresowanych przesyłam wzór umowy na e-mail). Płatność za kurs jest jednorazowa lub w 2 ratach, po lekcji próbnej (płatna, z dużym rabatem), gdy uczeń podejmie decyzję o dalszej współpracy. Płatności za poszczególne zajęcia oraz za rozwiązane arkusze dokonuje się przelewem na moje konto, po zajęciach lub po przesłaniu przeze mnie objaśnionego arkusza.
 


 

CENNIK (1h=60 min):


 

- Lekcja próbna z RABATEM (1h): 20zł
 

- Każda kolejna godzina: 50zł (podstawowa stawka godzinowa poza kursem)
 

- KURSY z RABATEM 20% (podstawowa stawka obniża się do 40zł/h), do wyboru różne opcje godzinowe:
 

- KURS DO POPRAWKOWEJ MATURY
 

- KURS DLA OSÓB CHCĄCYCH NADROBIĆ SPORE ZALEGŁOŚCI
 

- KURS DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY
 

- KURS DO EGZAMINU POPRAWKOWEGO/KOMISYJNEGO
 

- KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO NOWEJ KLASY/SZKOŁY
 

- Przykładowy arkusz maturalny z opisem rozwiązań krok po kroku: 40zł
 

Opisane krok po kroku arkusze służą dodatkowo do nauki i pomagają zrozumieć sposoby rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. 
 

Jest też możliwość wykupienia ‘pakietu godzin’ poza KURSAMI, z RABATEM 20% -podstawowa stawka godzinowa obniża się do 40zł.
 

Proszę o SMS lub kontakt telefoniczny i zapraszam do współpracy.


 

787 522 391

Poziom lekcji

Miejsce lekcji

Online: Tak

Opinie

0 /5 0 oceniających
Dodaj komentarz Dodaj ocenę
avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj
avatar

Uczennica

Ile kosztują kurs do egzaminu ósmoklasisty?

0| 7 • odpowiedź • 20 października 2021 o 19:11:38 • zgłoś naruszenie

avatar
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl