konto

Korepetytor 4neta : matematyka

Przedmiot:matematyka

Cena:30 - 70 zł

Czas:60 minut

Telefon:Pokaż numer

Opis

UWAGA! Z oczywistych przyczyn aktualnie udzielam lekcji online.
Odbywa się to w taki sposób, że przesyłasz mi materiał, który budzi Twoje wątpliwości, ja przygotowuję rozwiązania i spotykamy się na rozmowie głosowej, na której pokazuję i tłumaczę Ci rozwiązania.
W grę wchodzą również kursy przygotowawcze na różnych poziomach lub powtórki - wtedy ustalamy wspólnie program nauki i zadaję Ci zadania domowe z przerobionego materiału.

________________________

Dzień dobry / cześć!

 

Jako absolwentka Matematyki na Politechnice Śląskiej, chciałabym zaoferować Ci lub Twojej pociesze lekcje matematyki. Pomogę realizować obecny materiał, nadrabiać braki, przygotowywać się do sprawdzianów i egzaminów (również matury!). 

 

Matematyka długo była moją pierwszą pasją, dlatego poświęcałam wiele czasu, by opanować każdy pojedynczy dział. Ta praca zaowocowała indywidualnym tokiem nauczania w gimnazjum, sukcesami w konkursach matematycznych i stypendium na studiach.

 

Jest mi żal, że nie wszyscy mogą cieszyć się tą nauką, z powodu mizernego poziomu nauczania we wczesnych szkolnych latach. Przy tym systemie edukacyjnym problemy z matematyką są jak najbardziej normalne. Choć nie mamy wpływu na ten system, chcę pomagać jednostkom, które bezradnie pragną zrozumieć co się dzieje na tablicy. To wspaniałe chwile, gdy uczeń się przełamuje i zaczyna widzieć, jak to wszystko działa. :)

 

Oferuję następującą stawkę (zawsze w przeliczeniu na 60 minut):

  • 30 zł / osobę - gdy przyjdziecie w min. 2 osoby i przygotowujecie się do wspólnego sprawdzianu
  • 40 zł - gdy uczę Cię regularnie
  • 40 zł - spotkanie online
  • 50 zł - spotkanie jednorazowe

 

Dojeżdżam do ucznia, ale wtedy proszę o wynagrodzenie za czas spędzony w autobusie. Dlatego preferowałabym prowadzić zajęcia w swoim mieszkaniu. :)

 

UWAGA! Proszę o SMS-y. Często nie mam możliwości odebrania telefonu.

 

Zapraszam do współpracy :)

Poziom lekcji

Miejsce lekcji

U nauczyciela:

  • Gliwice (Gliwice, Śląskie)

U ucznia:

  • Gliwice (Gliwice, Śląskie)

Online: Tak

Opinie

0 /5 0 oceniających
Dodaj komentarz Dodaj ocenę
avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj