konto

Ranking techników z Warszawy najlepiej przygotowujących do egzaminu maturalnego z matematyki.

Zgodnie z tym co pisaliśmy w zeszłym tygodniu, poniżej prezentujemy trzy technika z Warszawy, które najlepiej przygotowują do egzaminu maturalnego z matematyki.

Zdecydowanym liderem pod tym względem jest Technikum Mechatroniczne nr 1. Zdawalność z egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym wyniosła w tej placówce 100% a średnik wynik tego egzaminu to aż 80%. W przypadku egzaminu na poziomiem rozszerzonym, średnik wynik wyniósł 42%.

Na drugim miejscu znalazło się Technikum Budowlane nr 5 im. prof. Stefana Bryły. Szkoła ta może pochwalić się 86.4% zdawalności z egzaminu maturalnego na poziomiem podstawowym. Średni wynik tego egzaminu to 46%.Jeśli chodzi o egzamin na poziomie rozszerzony, to średni wynik wyniósł 41%.

Na ostatnim miejscu podium znalazło się Technikum Geologiczno-Geodezyjno-Drogowe im. prof. dr Stanisława Kluźniaka ze zdawalnością równą 100% i średnim wynikiem wynoszącym 68%. Jeśli chodzi o egzamin maturalny z matematyki na poziomie rozszerzonym to jego średni wynik wyniósł 27%.

 

 

Opinie

0 /5 0 oceniających
Dodaj komentarz Dodaj ocenę
avatar
  • Twoja ocena:
Wystawiając opinie akceptujesz regulamin portalu WaszaEdukacja.pl Skomentuj